Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

7 mužských „trendov“, ktoré ženy neznášajú

Ženy nie sú jediné, ktoré chcú vyzerať dobre. Na svojom výzore záleží aj drsnejšiemu pohlaviu, mužom. Hoci sa často snažia o čo najdokonalejší vzhľad, nie každému to vyjde. Tomuto sa, prosím, vyvarujte, drahí páni!

Dlhé vlasy

Pozor, pozor. Nevravíme, že dlhšie vlasy niekomu nemôžu svedčať, práve naopak, môžu byť dokonca i sexy. My myslíme dlhé-dlhé vlasy, presne tie, ktoré by im mnohá žena závidela. Nie, toto by naozaj nešlo. Žiadna žena sa nechce mužovi prehrabovať vo vlasoch a dúfať, že jedného dňa jej ich vyhodí z okna ako Zlatovláska a ona bude môcť pomocou nich vliezť do budovy. 

7 mužských "trendov", ktoré ženy neznášajú
Zdroj: dailymail.com

Slipy

Naozaj nerozumieme tomu, prečo tento ohavný kus spodnej bielizne bol niekedy zošitý. Okrem toho, že sa nechutne zarezávajú, naozaj vášmu prirodzeniu nedávajú ten správny tvar, šmrnc, ani sexepíl. V dnešnom svete foremných a príťažlivých boxeriek by ste mali všetky slipy spáliť a už nikdy sa za nimi neobzrieť.

Kozia briadka

Nie každá žena holduje brade, avšak toto je špecifický druh úpravy mužského porastu na tvári, ktorému nerozumie takmer žiadna. Hoci je tento strih obľúbený najmä medzi mužmi, ktorí počúvajú špecifickú hudbu, vidieť ho stále pomerne často. Žiaľ…

Zdroj: pravda.sk

Copík

Alebo inak nazývaný aj samurajský copík je trendom, ktorý sa k nám vrátil z dávnych, dávnych čias. Obľúbeným je najmä u mileniálov, no nájde sa i nejaký ten hipster, ktorý sa rozhodne vyzerať istý čas inak. Ak sa aj nájde náhodný jedinec, ktorému tento účes svedčí, vždy bude väčšie množstvo tých, ktorých špatí. 

Zdroj: aliexpres.com

Nohavice so širokým spodkom

Alebo teda nohavice so širokými nohavicami, ako chcete. Nemusia byť ani v takom extréme ako sú zvonové nohavice, úplne stačí, ak sú rovnako dole široké ako na stehnách. Nakoľko sme v 21. storočí, pôsobí to celé veľmi nemódne, rozgajdane, starecky. Avšak pozor! Nikto nevraví, že máte zvoliť najužšie nohavice, ktoré v obchode nájdete. Zlatá stredná cesta – tou nič nepokazíte.

Nemoderný opasok

Koženým opaskom chlap nikdy nič nepokazí, ba práve naopak, vylepší. Mal by byť základnou výbavou šatníka každého z vás. Ešte však stále existujú muži, ktorí nosia nemoderné opasky a pokazia si tým celý imidž. 

7 mužských "trendov", ktoré ženy neznášajú
Zdroj: opasok.sk

Oholené nohy

Prosím vás, ak profesionálne nesúťažíte so svojim telom, prečo?! Pre-čo?! Ženy majú rady, ak je muž zarastený tam, kde má byť. Navyše nechceme si ani predstaviť mieru trápnosti situácie, v ktorej má muž oholené nohy viac dohladka ako žena. Ou.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií