fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na Donovaloch sa od dnes lyžuje aj napriek tomu, že všetky lyžiarske rezorty majú zostať zatvorené

Máte tip? napíšte nám mailom

Stránka PARK SNOW Donovaly o tom informovala na sociálnej sieti. Lyžiarov pozýva už dnes sa lyžovať na svoje svahy.

,,Lyžovačka na Donovaloch v časti Záhradište už od piatka, 4. decembra 2020, vrátane večerného lyžovania! K dispozícii sú zjazdovky pri Lomenej pome a pri vleku P2 v celkovej dĺžke 1,2 km. Na svah vás vyvezie 4-sedačková lanovka Buly Expres Záhradište a späť na centrálne parkovisko sa vytiahnete vlekom P2. Prevádzková doba DENNE PIATOK – SOBOTA 8:30 – 21:00 NEDEĽA – ŠTVRTOK 8:30 – 15:30 Tešíme sa na Vašu návštevu na Donovaloch. Prosíme vsetkých návštevníkov, aby striktne dodržiavali Všetky protipandemické opatrenia – odstupy min. 2 metre v koridoroch pred turniketmi, pokladňami príp. inde, mali vhodným a dostatočným spôsobom prekrytú tvár a dodržiavali prísnu hygienu rúk,“ informujú na Facebooku.

Podľa online kamier sa v stredisku už lyžuje.

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that

supports HTML5 video

 

 

Lyžiarske stredisko Park Snow Donovaly, patrí predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi. Minister dopravy a výstavby Andrej Doležala, trvá na tom, aby všetky lyžiarske rezorty zostali zatvorené do konca roka. Pandemická komisia má o tom rozhodnúť dnes na rokovaní.

Prečítajte si tiež:
Miroslav Marček nie je duševne chorý. V čase vykonania vraždy vedel, čo robí
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií