Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nebezpečný názor v Tv! Ako premýšľa moslim vo Švédsku? Chcú ovládnuť Európu??

Náboženstvo prináša veľké veci. Ľudia majú svoje presvedčenia, ktoré dokážu zájsť až do extrémov. Stačí sa pozrieť na východ. Nekonečné náboženské nepokoje sa pretavili až do utečeneckej krízy v Európe. Množstvo utečencov uteká za slobodou a lepším životom. Spolu s deťmi a svojimi rodinami hľadajú to, čo doma nájsť nemôžu. Šťastie, pokoj a slušné zázemie. Nájdu sa ľudia, ktorí by s rozprestretými rukami týchto ľudí uchýlili v našej krajine. No nájdu sa aj tých, ktorí majú z prílivu utečencov na Slovensko pochopiteľne obavy. Obavy prináša práve iné náboženstvo, zvyky, tradície a takýto nebezpečný názor.

Práva toto video hovorí o islame. Moslim volajúci s moderátorom, ktorý bol taktiež niekedy moslimom, vyvoláva hrôzu a zdesenie z nepoznaných vecí.

Nebezpečný názor moslima otvorene hovorí o tom, že musí byť celá planéta moslimská a podporuje moslimov v ovládnutí sveta.

Na margo utečeneckej krízy však musíme povedať, že je nám určite viacerým ľúto, čo sa deje vo východných štátoch, a radi by asi viacerí z nás prijali matky s deťmi v našej krajine a ponúkli im to, o čo ich ukracuje ich krajina, no práve takéto výstupy brzdia v našej spoločnosti pud tolerancie. Pozrite si video.

Aký máte názor na migráciu vy? Myslíte si, že tento nebezpečný názor dokáže vyvolať paniku?

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií