Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nicki Minaj sa vydala! Jej manžel je na zozname sexuálnych delikventov

Nicki Minaj v pondelok oznámila prekvapivú správu. Na svojom Instagrame zverejnila krátke video, ktoré jasne hovorí o tom, že sa táto výstredná raperka vydala. Kto je jej manžel a čo o ňom vieme?

Nicki Minaj sa vydala

Odteraz ju volajte pani Petty! Rapperka Nicki Minaj odhalila svojim fanúšikom prostredníctvom originálneho videa zverejneného na Instagrame zmenu jej aktuálneho stavu.  Vo videu uverejnenom na jej oficiálnom účte ukazuje umelkyňa z New Yorku vlastné hrnčeky s nápisom „Mrs.“ pre pani a „Mr.“ pre pána. Okrem nich môžete na videu tiež vidieť šiltovky s jasným označením „Nevesta“ a „Ženích“.

Výstredná raperka zverejnené video okomentovala hrdým zverejnením svojho nového mena a dátumu svadby. Onika Tanya Maraj-Petty 10•21•19. 

https://www.instagram.com/p/B357b7xHN_0/?utm_source=ig_web_copy_link

Kto je manžel Nicki Minaj?

Po niekoľkých mesiacoch od zásnub, si “Kráľovná hip – hopu“ vzala svoju lásku z detstva. Kto ňou však je? Kenneth Petty je 41-ročný raper, ktorý sa však viac ako hudbou preslávil svojim vzťahom s Nicki Minaj, ako aj svojou zločineckou minulosťou.  Odhalili sme pre vás 3 informácie, ktoré by ste mali vedieť o manželovi rapovej hviezdy USA.

Má ťažkú ​​zločineckú minulosť

Nový manžel „kráľovnej hip-hopu“ mal v mladosti problémy so spravodlivosťou. Podľa amerického portálu Hollywood  Life  bol Kenneth Petty v roku 1995 odsúdený za znásilnenie svojej priateľky, ktorá mala 16 rokov. On mal vtedy 20 rokov. V súčasnosti je registrovaný v USA ako sexuálny delikvent.

Známa raperka však neustále obhajuje detskú lásku tvrdiac, že ​​Kenneth Petty a jeho vtedajšia priateľka boli v čase incidentu v roku 1994 mladí a ich vťah bol veľmi komplikovaný.

To ale nie je všetko. Manžel Nicki Minaj bol v roku 2006 odsúdený na 10 rokov väzenia po tom, čo sa priznal k vražde prvého stupňa. Za dobré správanie ho po 7 rokov väzenia prepustili v máji 2017.

Poznajú sa už dlho

Štyridsaťjedna ročný raper oslovuje svoju manželku Barbie a seba stavia do pozície Kena. Zoznámili si ako tínedžeri v New Yorku. Obaja sa považujú za svoje prvé skutočné lásky v čase dospievania.

https://www.instagram.com/p/B0goT0KHSqS/?utm_source=ig_web_copy_link

Kenneth si zahral v klipe Nicki Minaj

Kenneth Petty si zahral v úspešnom videoklipe svojej už teraz manželky „MEGATRON. V klipe, ktorý je nabitý sexom sa objavuje po boku raperky. Video má viac ako 76 miliónov vzhliadnutí. 

Čitajte tiež:

Kate Middleton ovládla Instagram: Zverejnila svoj prvý status

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií