fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nový song: Nezvestná, od nádejného speváka

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladý spevák David Vepy prichádza s  letnou pesničkou – Nezvestná

24-ročný spevák zo Šaštína predstavuje svoj ďalší singel s názvom Nezvestná. Sviežu pesničku s nádychom leta  dokonale dotvára krásny klip, ktorý bol natočený na iPhone na prekrásnom ostrove Mljet v Chorvátsku. David sa na svojej facebookovej stránke sa podelil o to, ako pesnička vznikala.

Singel Nezvestná je na svete. Moja prvá pesnička, na ktorej som urobil okrem textu a hudby aj hudobnú produkciu. Pesnička opisuje obdobie môjho života, keď som len blúdil úplne sám po svete, než som našiel tú pravú. Na dovolenke v Chorvátsku som k nej natočil také videjko na iphone a som veľmi rád, že je konečne tento singel vonku. Počúvajte, užívajte, zdieľajte a užívajte aj tieto krásne teplé dni. Ďakujem za podporu.

David Vepy vydal svoj prvý singel s názvom Nie je cesty späť  na jar minulého roka a odvtedy vyšli   tieto jeho pesničky : Spolu, Ty & Ja – ktorú  napísal pre svoju priateľku, no a v týchto dňoch je najčerstvejšia práve skladba Nezvestná.

Prečítajte si tiež:
Siedmy ročník Slížovice sa blíži: Budete môcť ochutnať parádne slíže od šéfkuchára Marcela Ihnačáka či vyskákať sa na koncerte známej českej kapely

Tak čo myslíte, mohla by Nezvestná patriť k hitom tohto leta ?

Zdroj: DAVID VEPY, youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií