fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nudistovi diviak ukradol laptop. Je hitom internetu

Sociálne siete bavia fotografie zachytávajúce neobvyklú naháňačku: nudista pri berlínskom jazere Teufelssee musel naháňať diviaka, ktorý mu utiekol s jeho laptopom.

Máte tip? napíšte nám mailom

Snímky na facebooku zverejnila jedna z prítomných rekreantiek píše globe24.

Diviak a dve mláďatá na pláži na západnom okraji Berlína najskôr muži zjedli pizzu schovanú v batohu, a potom sa podľa dovolenkujúcich začali obzerať “po dezerte”.

,,Našli žltú igelitku a rozhodli sa, že si ju odnesú,” opísala žena situáciu. Majiteľ tašky, ktorý sa v tej chvíli kúpal, si potom uvedomil, že si diviak v papuli odnáša jeho tašku s laptopom. Následne sa za diviakom rozbehol, čo pobavilo prizerajúcich.

Divoké zvieratá sa do veľkých miest začali vracať počas karantény zavedenéj kvôli pandémii Covidu-19. Diviaky sa už zabývali na niektorých berlínskych predmestiach a podobné je to napríklad s líškami.

n
facebook.com/alandauer
n
facebook.com/alandauer
o
facebook.com/alandauer

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií