fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Odľahlý írsky ostrov hľadá dvoch ľudí, aby tam zadarmo žili a prevádzkovali kaviareň

Momentálne je väčšina z nás vystresovaná z aktuálnej situácie.  Ak však aj vy snívate konečne niekam vypadnúť, najlepšie na nejaký ostrov, aby ste zrelaxovali, máme pre vás dobrý tip.

Máte tip? napíšte nám mailom

Môžete odísť na jeden ostrov, ktorý je trošku vzdialený od Írska, a ešte aj dostať za to zaplatené. Avšak nič nie je dokonalé! Budete musieť aj trochu pracovať, ale zvyšok je pravdivý!

Toto leto môžete ísť na Veľký ostrov Blasket pri západnom pobreží Írska a prevádzkovať tam kaviareň. Turistické stredisko Veľkého Blasketu uverejnilo inzerát na Twitteri, v ktorom vysvetlilo, že od apríla do októbra 2020 potrebujú na správu ubytovania a kaviarne na ostrove dvoch ľudí. Je to šanca, ako si užiť perfektnú pracovnú dovolenku. Kto by si nerád užíval letné starosti bez starostí?

irsky ostrov

Čo budete potrebovať

Všetko, čo budete potrebovať, je váš partner či kamarát, ktorý vás bude sprevádzať. Je to vynikajúca príležitosť vziať si letnú dovolenku od všetkých a od všetkého. Musíte byť však skutočne pripravení úplne vypnúť. Ostrov je prístupný iba loďou z okolitých ostrovov. Ak ste na to pripravení, určite to bude pre vás úžasné.

Ostrov Veľký Blasket

Ostrov Veľký Blasket patrí do skupiny ostrovov pri západnom pobreží Írska a je najväčším zo všetkých ostrovov. A skutočne veľmi vzdialený. Uvádza sa, že toto miesto je riedko osídlené a najväčší počet ľudí, ktorý tam kedy žil, bol 160 ľudí.

Prečítajte si tiež:
Kto je najväčší frajer? No predsa Misha, ktorý mal samé jednotky a ostatní sú hejteri

Krajina sa vám bude určite veľmi páčiť. Je tam neskutočné ticho a pokoj, pretože je riedko osídlená.

Podľa internetovej stránky ostrova „v posledných rokoch bolo niekoľko domov zrekonštruovaných a návštevníkom ostrova bolo poskytnuté na to vybavenie.“

Skutočný raj

Ak máte radi turistiku, je to ďalší dôvod, prečo sa viac uchádzať o prácu. Ostrov je dlhý asi 6 km a jeho najvyšším bodom je An Cró Mór, ktorý sa nachádza 292 metrov nad morom.

irsky ostrov
https://twitter.com/gbisland

Nádherná divočina

Toto miesto je údajne bohaté na írsku kultúru a voľne žijúce zvieratá. Preto je ideálnym cieľom pre turistov. Romantické duše sa tam určite zamilujú do západu slnka, na východných svahoch môžete obdivovať východ slnka.

Tu je inzerát:

 

Prečítajte si tiež:
Česká péčková hviezda Lady Dee nechápe, prečo ju ľudia súdia! Hejterom poslala jasný odkaz
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj healthyfoodhouse
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií