fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Porušili rozkaz a stali sa nepriateľmi! “Lovec: Zimná vojna” už čoskoro aj v slovenských kinách

Máte tip? napíšte nám mailom

Máme pre vás pripravenú ďalšiu upútavku k novému filmu, ktorý sa čoskoro bude premietať v slovenských kinách. Reč je o filme Lovec: Zimná vojna. Mladá ľadová kráľovná má úžasnú schopnosť, a to zmraziť čokoľvek a kohokoľvek, kto sa jej postaví do cesty. Musela stráviť desiatky rokov v odľahlom zimnom paláci, v ktorom trénovala légiu lovcov – zabijakov.

Má podozrenie, že dvaja z nich sa do seba zamilovali, čo je pre ňu neprípustné. Porušili jej prísne nariadenie a to uzavrieť svoje srdcia pred láskou.

Keď sa Freya dozvedá o smrti svojej sestry, zvolá zostávajúcich vojakov, ktorí majú priniesť späť čarovné zrkadlo. Zrkadlo má obrovskú moc a jeho majiteľ by sa tak stal najmocnejším kúzelníkom. Neskôr sa však Freya dozvedá, že jej sestra Ravenna môže byť vzkriesená. Zlé sestry sa spoja a začnú ohrozovať čarovnú krajinu s najväčšou temnou silou. Ich nazhromaždená armáda preukáže, že je neporaziteľná. Lovci, ktorí sú vo vyhnanstve, sa pokúsia bojovať proti týmto dvom mimoriadne nebezpečným sestrám.

Slovenská kinopremiéra je naplánovaná na 21. 4. 2016.

Podarí sa lovcom poraziť zlo? Trailer vám to napovie.

Zdroj: youtube.com/totalfilm.cz

Prečítajte si tiež:
Poranila vás medúza či morský ježko? TAKTO ošetríte rany od morských živočíchov

Foto: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií