fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Požiar v bytovke v Česku, hlásia 10 mŕtvych: V byte zhoreli 3 deti, sedem ľudí vyskočilo

Máte tip? napíšte nám mailom

V Bohumíne začal v sobotu popoludní horieť byt v 11. poschodí panelového domu informuje portál idnes. Šéf moravskosliezskych hasičov uviedol, že v byte zhoreli 3 deti, celkom má požiar desať obetí. Ľudia sa snažili zachrániť skokom z okna. Ide o najtragickejší požiar za posledných 30 rokov.

,,V popoludňajších hodinách sme mali nahlásený požiar výškovej budovy. Po príchode sme zistili, že došlo k požiaru na jedenástom poschodí a jeho rozšírenie do ďalšieho poschodia. V tejto chvíli máme lokalizovaný požiar a vykonávame jeho likvidáciu, “ povedal hovorca hasičov Lukáš Popp.

Svedkovia z miesta uviedli, že videli vyskočiť z okien bytu v jedenástom poschodí panelového domu štyroch ľudí. ,,Požiar má tragické následky. Môžeme potvrdiť, že niektorí ľudia vyskočili z okna, zisťujeme presný počet obetí, podrobnejšie informácie zatiaľ nemáme. Príčina požiaru je v šetrení, “dodal.

Správu aktualizujeme a najnovšie informácie zverejníme na našej domovskej stránke klocher.sk.

Prečítajte si tiež:
Paul McCartney: „Udržať Beatles po odchode Lennona bolo bolestivé“
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj idnes
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií