fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry musí dávať pozor! Na Meghan si robí zálusk Tom Cruise

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle sa tajne presťahovali. V novom meste bude mať vojvodkyňa zo Sussexu množstvo príležitostí.

Máte tip? napíšte nám mailom
Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle opustili Kanadu a usadili sa v Los Angeles. Zdá sa, že vojvodkyňa zo Sussexu si svoj nový domov vybrala jednoznačne strategicky. Los Angeles je mesto, kde jej neuniknú žiadne príležitosti. A nielen jej! Podľa informácií si na manželku princa Harryho robí zálusk aj Tom Cruise. Mal by si dávať vojvoda zo Sussexu pozor?

Meghan Markle späť na filmových plátnach

Podľa zdroja blízkeho tomuto páru bol ich odchod z Kanady plánovaný už dlhšie. Rovnako to je pre Meghan nový začiatok a príležitosť odštartovať svoju kariéru. Po tom, ako zapožičala svoj hlas produkčnej spoločnosti Disney v dokumentárnom filme o slonoch, sa jej kariéra dala do pohybu. Tom Cruise oznámil, že ju chce do svojho nového filmu. 

„Tom videl, čo dokáže urobiť a je z nej nadšený. Ak niekto môže priviesť Meghan späť do filmového života, je to Tom. Len on je najlepší spôsob, ako sa môže Meghan Markle dostať späť na veľké plátna,“ hovorí zdroj pre mahazín The Sun.

Princ Harry, Meghan Markle a ich Megxit 2

Pre množstvo Kanaďanov, ktorí podpísali niekoľko petícií, aby sa zabránilo utrácaniu miestnych verejných peňazí za ich bezpečnosť, je odchod manželov zo Sussexu veľmi dobrá správa. A okrem toho sa zdá, že princ Harry a Meghan Markle sa po epidémii koronavírusu do Kanady už nevrátia. So svojím 10-mesačným synom Archiem sú “izolovaní” vo svojom novom dome v Hollywoode. Luxusné sídlo, ktoré si vybrali pre svoj úkryt na ostrove Vancouver, mali len prenajaté od neznámeho boháča.
„Harry a Meghan opustili Kanadu navždy. Hranice boli zatvorené a lety sa zastavili. Museli odísť,“  povedal kráľovský zdroj v stredu 25. marca 2020. Médiá sa tejto informácie okamžite chopili a ich odchod označili za Megxit 2.

Nový život, nové príležitosti

V rovnaký deň oznámila filmová produkčná spoločnosť Disney vydanie charitatívneho filmu o slonoch, do ktorého bývalá americká herečka zapožičala svoj hlas. Zároveň sa zriekla svojho honoráru, ktorý bude použitý na pomoc slonom v Afrike. Hneď ako Megxit nadobudne 31. marca 2020 platnosť, bude môcť Meghan Markle naplno začať pracovať na obnovení svojej kariéry. A svoj nový domov v Los Angeles si vybrala jednoznačne strategicky. LA je mesto, kde jej neuniknú žiadne príležitosti.
„Tento krok bol plánovaný. Uvedomili si, že bývanie v Kanade nebude fungovať z viacerých dôvodov a chcú mať domov v Los Angeles. Majú tam obrovské možnosti,“ uviedol zdroj. Z profesionálneho hľadiska má Meghan v LA množstvo príležitostí a možností. Na druhej strane je tam hlavne jej matka, Doria Ragland. Tá mala podľa bulvárnych informácií obrovský vplyv na rozhodnutie Meghan a Harryho odísť z kráľovskej rodiny. Manželia zo Sussexu túto informáciu však nikdy nepotvrdili. Jedno je však isté, americké dievča sa vrátilo domov s jedným z najkrajších klenotov koruny.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií