fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Louis povedal svoje prvé slovo: Toto by ste nečakali!

Máte tip? napíšte nám mailom

Najmladší syn princa Williama a Kate Middleton, sa konečne rozrozprával. Jeho mama, vojvodkyňa z Cambridge, verejnosti prezradila, aké bolo jeho prvé slovo. Budete šokovaní!

Princ Louis je najmladším synom obľúbeného kráľovského páru, Kate a Willama. Narodil sa v apríli 2018 a je tretím dieťaťom v poradí. Verejnosť i jeho rodičia v napätí očakávali, aké bude jeho prvé slovo. A keď ho konečne malý princ vyslovil, nestačili sa čudovať. A my tiež!

Princ Louis povedal prvé slovo

Kate Middleton v najnovšej talkshow o varení, ktorej moderátorkou je známa cukrárka a kritička Mary Berry prezradila, aké bolo prvé slovo jej najmladšieho syna, princa Louisa. Diváci, ale aj samotná Mary Berry, ostali šokovaní. Prvé slovo malého Louisa bolo „Mary“. Teda meno slávnej moderátorky a britskej cukrárky Mary Berry, v show ktorej obaja manželia vystupovali.

https://instagram.com/p/B5gaKEyl8Fk/

“Jedným z prvých Louisových slov bolo Mary. Myslím, že je to z dôvodu, že všetky jeho detské knižky sú v tej istej polici s vašimi kuchárskymi knihami,”  povedala milo prekvapenej moderátorke Kate Middleton. „Všetky naše deti zbožňujú rozpoznávať tváre na fotkách. A vaša tvár je všade v kuchárskych knihách. Keď som ju držala v rukách, Louis prišiel ku mne a povedal: „Mary Berry”. Keby Vás dnes videl, určite by vedel, kto ste a spoznal by vás,” dodala v rozhovore vojvodkyňa z Cambridge.

Prečítajte si tiež:
Daniel Bančanský, známy tiež ako BASTA FIX, prichádza s beatboxovým coverom

Kate a William v zástere

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sa spojili s jednou z najznámejších britských kritičiek jedál Mary Berry, aby pripravili skvelé a chutné jedlo v televízii. Všetky jedlá, ktoré Kate a William spolu pripravia, budú distribuované ľuďom v núdzi a dobrovoľníkom z rôznych charitatívnych organizácií. Tento projekt učaroval nielen Kate, ale aj jej manželovi. Ako sám často hovorí, obaja jeho rodičia našli význam a silu v organizovaní projektov na pomoc iným. A jeho cieľom je pokračovať v ich šľapajách. Rovnako plánuje viesť aj svoje deti.

Čítajte tiež:

Alžbeta II. je mŕtva: Kto začal šíriť toto nechutné klamstvo?

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií