fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Priznanie dňa #2 – Zmena života

Máte tip? napíšte nám mailom

Celé zle

Sevas. Ja len že zhruba pred rokom som ničila život sebe a aj ľuďom okolo mňa. Chľast, cigy, tráva, kradnutie, po nociach som nebývala doma, ukázala som sa len vtedy, keď som sa prišla najesť, osprchovať, prezliecť a len minimum času, škola nula bodov, bola som tam raz za mesiac, rezanie, predávkovanie (a áno, mala som aj záľuby, ktoré som praktizovala, behanie, kreslenie, cvičenie, čítanie, knihy som milovala a stále milujem). Intímny život spomínať nejdem, nechcem spôsobiť zbytočné infarkty… Policajti, psychológovia, psychiatrie… Koniec, total dno.

Nový život

No a priznávam, že teraz je všetko otočené o 180°. Zmenila som seba, svoj spôsob bytia, vyhodila som zo života ľudí, ktorý ma držali v tom zlom a som rada, že ma moji prijali späť a všetko je krásne, uvedomujem si, čo som robila, trápi ma to, ale je to minulosť a som rada, že je za mnou. Teraz super vzťahy, žiaden alkohol, žiadna marihuanna, len sem tam si zapálim obyčajnú cigaretu. Dnes vysvedčko- jednotky, dvojky. A som rada, že už je všetko tak, ako to má byť a už viac nechcem nikomu ubližovať, pretože žijeme len raz a život vie byť úžasný :)) 17r. (Teším sa na hejty :DD )

Prečítajte si tiež:
ARK-SHELTER: Útočisko na Kysuciach od šikovných architektov
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií