Priznanie dňa #2 – Zmena života

Priznanie dňa #2 – Zmena života

reklama

Celé zle

Sevas. Ja len že zhruba pred rokom som ničila život sebe a aj ľuďom okolo mňa. Chľast, cigy, tráva, kradnutie, po nociach som nebývala doma, ukázala som sa len vtedy, keď som sa prišla najesť, osprchovať, prezliecť a len minimum času, škola nula bodov, bola som tam raz za mesiac, rezanie, predávkovanie (a áno, mala som aj záľuby, ktoré som praktizovala, behanie, kreslenie, cvičenie, čítanie, knihy som milovala a stále milujem). Intímny život spomínať nejdem, nechcem spôsobiť zbytočné infarkty… Policajti, psychológovia, psychiatrie… Koniec, total dno.

Nový život

No a priznávam, že teraz je všetko otočené o 180°. Zmenila som seba, svoj spôsob bytia, vyhodila som zo života ľudí, ktorý ma držali v tom zlom a som rada, že ma moji prijali späť a všetko je krásne, uvedomujem si, čo som robila, trápi ma to, ale je to minulosť a som rada, že je za mnou. Teraz super vzťahy, žiaden alkohol, žiadna marihuanna, len sem tam si zapálim obyčajnú cigaretu. Dnes vysvedčko- jednotky, dvojky. A som rada, že už je všetko tak, ako to má byť a už viac nechcem nikomu ubližovať, pretože žijeme len raz a život vie byť úžasný :)) 17r. (Teším sa na hejty :DD )

reklama

Zdroj: Priznania tínedžerov

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Fitnesska Anna Victoria zverejnila fotografie svojho brucha, ktorými sa prihovára tínedžerkám túžiacim po dokonalom tele
reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Magazín, ktorý tvoríme spolu