fbpx
Ako by vyzerali rozprávkové postavičky v reálnom živote? Ilustrátorka Anoosha Syedová vám to prezradí

Ako by vyzerali rozprávkové postavičky v reálnom živote? Ilustrátorka Anoosha Syedová vám to prezradí

Ako malé sme sa chceli podobať na naše rozprávkové hrdinky. Každá mala tú svoju a najradšej by bola, keby ožila.

Presne s touto myšlienkou sa pohrávala aj Anoosha Syedová, ilustrátorka, ktorá vytvorila sériu kresbičiek inšpirovanú postavičkami z rozprávok. Ako by vyzerali, keby ožili a stali sa z nich teenegerky? Podľa Anooshy zrejme takto.

https://www.instagram.com/p/83yAJlRi39/

https://www.instagram.com/p/8KGYuExiwW/

https://www.instagram.com/p/4Kjzj9xiz4/

https://www.instagram.com/p/3KN-jtxi83/

Do portfólia tejto umelkyne patrí množstvo krásnych ilustrácií s rôznou tematikou. Najradšej sa však venuje postavičkám, je jedno, či ide o tie rozprávkové alebo reálne. Nerobí jej problém nakresliť čokoľvek, dokonca aj samu seba a nepohrdne ani prekreslením postavy z fotky, ktorú jej môžete poslať aj vy.

Jej meno nájdete aj v detských knižkách, ktoré sama ilustrovala. Ako to len tá Anoosha robí, že všetky jej obrázky sú také rozkošné a nedajú sa z nich spustiť oči? Jej maliarsku techniku si môžete pozrieť v tomto krátkom videu.

Zas nemám nič na seba

Známy výrok, ktorý používajú najmä ženy a muži ho nikdy nepochopia, znie: „Mám plnú skriňu vecí a aj tak si nemám čo obliecť.” Všetky tieto milé obrázky môžu slúžiť aj ako inšpirácia pre tie, ktoré nevedia, čo si zajtra obliecť. Zaspomínajte si na vašu obľúbenú rozprávkovú postavičku z detstva a tento týždeň sa skúste obliecť ako ona. O zvedavé pohľady okoloidúcich, ale aj o pochvaly, ako vám to dnes pristane, nebude núdza.

Budete za zvodnú Ariel alebo za rebelku Meridu? 

View this post on Instagram

@mirlobird did an amazing cosplay of my modern Ariel!!

A post shared by Anoosha Syed (@foxville_art) on

Zdroj: boredpanda.comdesignyoutrust.cominstagram.com/Anoosha Syed, anooshasyed.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Talentovaná 18-ročná Angela šije šaty ako z Disney rozprávok
Google+ Linkedin
Michaela Imrišková

Prezývajú ma Miška Imriška a som presne ten typ, ktorý každé ráno vstáva s nadšením, pretože ide robiť to, čo ho napĺňa a robí šťastnou. Milujem ten pocit, keď cítim, že to, čo robím, má zmysel. Hovorí sa, že nič z neba nepadne, ale ja som zrejme výnimka. Zaujímam sa o kultúru, umenie, módu, veľmi rada rozprávam, píšem (najmä blogy), čítam, kreativita je moja druhá stránka, milujem estetiku, mám zmysel pre detail a vyžívam sa v maličkostiach. V hlave si dokážem tvoriť pútavé príbehy bez zbytočného klišé, mám radosť z učenia sa nových vecí a nerobí mi problém vyjadriť svoj názor aj pred veľkým publikom. Ak práve nie som online, tak určite niečo pečiem, čítam, hrám sa so psíkom alebo tvorím vlastné módne koláže.