fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako by vyzerali rozprávkové postavičky v reálnom živote? Ilustrátorka Anoosha Syedová vám to prezradí

Máte tip? napíšte nám mailom

Ako malé sme sa chceli podobať na naše rozprávkové hrdinky. Každá mala tú svoju a najradšej by bola, keby ožila.

Presne s touto myšlienkou sa pohrávala aj Anoosha Syedová, ilustrátorka, ktorá vytvorila sériu kresbičiek inšpirovanú postavičkami z rozprávok. Ako by vyzerali, keby ožili a stali sa z nich teenegerky? Podľa Anooshy zrejme takto.

https://www.instagram.com/p/83yAJlRi39/

https://www.instagram.com/p/8KGYuExiwW/

https://www.instagram.com/p/4Kjzj9xiz4/

https://www.instagram.com/p/3KN-jtxi83/

Do portfólia tejto umelkyne patrí množstvo krásnych ilustrácií s rôznou tematikou. Najradšej sa však venuje postavičkám, je jedno, či ide o tie rozprávkové alebo reálne. Nerobí jej problém nakresliť čokoľvek, dokonca aj samu seba a nepohrdne ani prekreslením postavy z fotky, ktorú jej môžete poslať aj vy.

Jej meno nájdete aj v detských knižkách, ktoré sama ilustrovala. Ako to len tá Anoosha robí, že všetky jej obrázky sú také rozkošné a nedajú sa z nich spustiť oči? Jej maliarsku techniku si môžete pozrieť v tomto krátkom videu.

Zas nemám nič na seba

Známy výrok, ktorý používajú najmä ženy a muži ho nikdy nepochopia, znie: „Mám plnú skriňu vecí a aj tak si nemám čo obliecť.” Všetky tieto milé obrázky môžu slúžiť aj ako inšpirácia pre tie, ktoré nevedia, čo si zajtra obliecť. Zaspomínajte si na vašu obľúbenú rozprávkovú postavičku z detstva a tento týždeň sa skúste obliecť ako ona. O zvedavé pohľady okoloidúcich, ale aj o pochvaly, ako vám to dnes pristane, nebude núdza.

Budete za zvodnú Ariel alebo za rebelku Meridu? 

View this post on Instagram

@mirlobird did an amazing cosplay of my modern Ariel!!

A post shared by Anoosha Syed (@foxville_art) on

Zdroj: boredpanda.comdesignyoutrust.cominstagram.com/Anoosha Syed, anooshasyed.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií