fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rytmus sa opäť vyznáva z citov k Jasmine. Tieto slová Daru sklamú ešte viac!

Máte tip? napíšte nám mailom

Zamilovaný Rytmus sa s láskyplnými vyznaniami nevie zastaviť…

O tom, že Patrik Vrbovský alias Rytmus tvorí už nejaký čas s moderátorkou Jasminou Alagič, už vie hádam každý. Jeho fanúšikovia sa o ich láske denne pozerajú prostredníctvom Instagramu, kde raper pridáva spoločné fotografie s romantickými popismi, či instastories.

Pred pár dňami tomu nebolo inak a Patrik zverejnil spoločnú fotku z Benátok, ku ktorej napísal vyznanie, ktoré zarmútilo jeho bývalú partnerku, speváčku Daru Rolins, s ktorou tvorili pár dlhých sedem rokov. Tá sa rozhodla svoje sklamanie a smútok zdieľať so svojimi fanúšikmi prostredníctvom svojho Instagramu.

Zrejme aj Darine slová boli podnetom pre Rytmusa, aby pridal ďalšiu fotografiu, ku ktorej napísal: “Keďže tu je 450tis ludí, ktorí ma sledujú, tak mám potrebu napísať, že prežívam NAJŠŤASTNEJŠIE OBDOBIE, aké som kedy mal. 🙏🏽🙏🏽🙏🏽 Denno denne mi chodí od VÁS stovky správ, že vás to nabíja, motivuje a že v tom mám pokračovať. Neskutočne si takéto správy vážim 🙌🏽🙌🏽🙌🏽 To, že sa s vami delím o moje šťastie a pekný život, berem ako dobrú vec a cestu, pretože každý z nás si to zaslúži.
PS: Tí čo mi to neprajú, lebo sú osamelí, alebo v nešťastnom vzťahu, živote, prajem to, čo zažívam ja ✌🏽”

Zdroj: Instagram/rytmusking

Raper sa teda opäť pochválil tým, že práve vďaka mladej moderátorke prežíva najšťastnejšie obdobie svojho života a vyzerá to tak, že v závere posiela odkaz okrem iných aj Dare.

Prečítajte si tiež:
5 najoriginálnejších žiadostí o ruku: Povedali by ste "ÁNO"?

 

 

Zdroj: https://www.instagram.com/rytmusking/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií