fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako sa zbaviť nevesty? Tu na to dostanete návod

Máte tip? napíšte nám mailom

Už teraz sa môžeme tešiť na novú romantickú komédiu, ktorá prichádza do slovenských kín. Filmová novinka k nám príde z Českej republiky. O réžiu sa postaral Tomáš Svoboda a komédia nesie názov “Ako sa zbaviť nevesty”.

Lenka Vlasáková hraje modernú dynamickú ženu Evu, ktorá vlastní cukrárňu. Stará sa aj o syna a musí krotiť svoju ráznu mamu v podaní Jany Švandové. S bývalým manželom s tvárou Davida Matáska má skvelý vzťah, a tak ako hovorí jej kamarátka „neboli by ste prví, čo sa rozviedli a opäť dali dokopy”.

Eva sa takmer pobozká s Honzom a nasleduje pozvanie na drahú večeru pri sviečkach, kde jej Honza chce niečo dôležité povedať. Evička si myslí, že ju požiada o ruku. Avšak, on jej povie, že sa zamiloval, ale do niekoho iného… do krásnej, sympatickej a múdrej klaviristky Lindy!

0

To je niečo pre svojskú Evinu mamu. Nikdy sa nevzdáva, vždy si vie podariť a zničit cudziu svadbu je pre ňu ta správna výzva. S bojovnou mamkou za chrbtom ide Eva na spoločný výlet so šťastnými snúbencami. Tam sa pokúsia Linde strpčiť život a vtedy začína sranda! 

Prečítajte si tiež:
Dôchodca sa ocitol vo výťahu sám s policajtkou. Pozrite aké vyvádzanie nasnímala bezpečnostná kamera

A na úplný záver príde finále s veľkolepou akčnou tortovou scénou, akú český film už dlho nezažil.

Slovenská kinopremiéra je naplánovaná na 19. 05. 2016.

Dara Rolins k tomuto filmu prespievala pesničku od Mr. Big – Wild World. Pozrite si videoklip.

Zdroj: youtube.com/bontonfilm.cz

Foto: bontonfilm.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií