Ako sa zbaviť nevesty? Tu na to dostanete návod

Ako sa zbaviť nevesty? Tu na to dostanete návod

Už teraz sa môžeme tešiť na novú romantickú komédiu, ktorá prichádza do slovenských kín. Filmová novinka k nám príde z Českej republiky. O réžiu sa postaral Tomáš Svoboda a komédia nesie názov “Ako sa zbaviť nevesty”.


Lenka Vlasáková hraje modernú dynamickú ženu Evu, ktorá vlastní cukrárňu. Stará sa aj o syna a musí krotiť svoju ráznu mamu v podaní Jany Švandové. S bývalým manželom s tvárou Davida Matáska má skvelý vzťah, a tak ako hovorí jej kamarátka „neboli by ste prví, čo sa rozviedli a opäť dali dokopy”.

Eva sa takmer pobozká s Honzom a nasleduje pozvanie na drahú večeru pri sviečkach, kde jej Honza chce niečo dôležité povedať. Evička si myslí, že ju požiada o ruku. Avšak, on jej povie, že sa zamiloval, ale do niekoho iného… do krásnej, sympatickej a múdrej klaviristky Lindy!

0

To je niečo pre svojskú Evinu mamu. Nikdy sa nevzdáva, vždy si vie podariť a zničit cudziu svadbu je pre ňu ta správna výzva. S bojovnou mamkou za chrbtom ide Eva na spoločný výlet so šťastnými snúbencami. Tam sa pokúsia Linde strpčiť život a vtedy začína sranda! 

A na úplný záver príde finále s veľkolepou akčnou tortovou scénou, akú český film už dlho nezažil.

Slovenská kinopremiéra je naplánovaná na 19. 05. 2016.

Dara Rolins k tomuto filmu prespievala pesničku od Mr. Big – Wild World. Pozrite si videoklip.

Zdroj: youtube.com/bontonfilm.cz

Foto: bontonfilm.cz

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Odídete z bytu a myslíte si, že vaši štvornohí miláčikovia lenošia? Táto animovaná komédia vás vyvedie z omylu!
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*