fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

“Slovenky sú pri sexe ako mŕtve ryby. ” Denník kontroverzného Slováka, ktorý spáva so stovkami žien po celom svete (1. ČASŤ)

Vystupujem z lietadla do smradľavého Bangkoku. Dostal som poriadnu facku horúceho a vlhkého vzduchu. Pozerám na mobil a snažím sa pripojiť na wifi.

Počkám, kým vystúpia všetci tí dementi, ktorí si myslia, že asi vybuchne lietadlo, keby nezačali hneď po prílete vstávať a bez kúska ohľaduplnosti búchať kuframi sediacim do hlavy. V uličke sú už nastúpení, ženy, matky, deti a, samozrejme, stokiloví nadržaní nemeckí turisti, ktorým ešte nestačilo.

Niekam som si strčil thajskú SIM-ku a neviem ju nájsť. Nervózne šmátram po vačkoch. Po vystúpení z lietadla smerujem k hajzlom, ovlažím si tvár studenou vodou. Pozerám na seba do zrkadla a snažím sa spomenúť si, odkiaľ mám modrinu pod okom. Pohľad mi skončí na krku a vidím cucfleky, teda niečo, čo sa na to podobá. Hryzance až do krvi. ,,Ktovie, či nakoniec tá Poľka stihla let,“ prebehlo mi hlavou, keď som počul poriadny naťahovací chrcheľ od nejakého černocha, ktorý si vedľa umýval ruky.

O thajských taxikároch

Volám Grab, škriabem si hlavu. Z krvi sa mi pomaly odplavujú šmakociny, ktoré vlastne ani neviem, čo boli. Začínam byť nervózny. Čakám na kufor. Vychádzam z letiska a pozerám, kde som. Taxík tu už stojí, vidím na apke. Mapujem, kde presne je. Hlavou prechádzam ŠPZ-tky, nevidím ho. Kde je ten pacient?! Ťukám do mobilu. Nadávam v duchu.

Mám ho. Malému Thajcovi podávam batožinu. ,,Ver are jú from?“ Dlhé ticho. ,,Fŕst tajm?” Jesus, môže sa také blbosti pýtať? Neznášam tieto taxikárske frázy, koľkokrát to počujem za mesiac? A načo sa to vôbec pýtajú, načo im to, preboha, je? Tvárim sa, že nepočujem. Ukazujem mu adresu, kam chcem ísť. Hotel? „Nooo…” poviem nasrato. Ešte aj toto ťa zaujíma. Ideme asi milión hodín a ja si ľahnem. Videl som, že sa taxikár sa nejak zamrvil. Asi sa bojí, aby som sa nepovracal… Po vreckách stále hľadám SIM-ku.

Niečo za tým bude…

Dokelu, tá Poľka včera! Silikóny, pery napichané, blond vlasy po pás. Opila sa z dvoch tatranských čajov, ktoré sme dopálili na apartmáne. Začala ma obchytkávať už v bare, keď prišla za nami. Fuuu, pozerám, že tak zhurta, taká krásna baba? V tomto bude háčik. Ešte chvíľku sme boli pri stole, a potom mi do ucha povedala: „Chcem ťa, som nadržaná…“ a brutálne ma uhryzla do ucha. Zabolelo ma to až niekde v guliach.

Ako vzorný vojak som bol ochotný urobiť všetko, aby som splnil jej rozkaz. Zobral som ju za ruku a už sme sa na seba lepili v taxíku. Taxikár zúril, nepáčilo sa mu to. Nenápadne som jej vliezol pod šaty rukou a nahmatal tie silikóny. „Celkom dobrá prácička,“ hovorím si v duchu. O pol hodinu sme boli u mňa na apartmáne. Pozrela sa na mňa, že chce nejaké lóve. „What?“ Takže toto bol ten háčik! Luxusný eskort. ,,Koľko?“ pýtam sa prekvapene. ,,300 dolárov. Premýšľam, potom zo mňa vypadne: „Okej, dajme jedno kolo, a potom zbehnem dole do bankomatu.”Nie,“ zapišťala.

Kokos, chytám nervy. Tak ja, čo som mal byť posledný večer s chalanmi, tak ja sa tu s poľskou štetkou hádam. Celý naštvaný na ňu, na seba, že som bol naivný, jej hovorím: „Za 100 eur tu mi tu baba bezproblémovo sadne na vtáka. Nič z toho dnes nebude. Tam sú dvere.“

Keď zaberie tatranský čaj

Pozerá na mňa, špúli pery. Asi tiež rozmýšľa. Nič nepovedala, usmiala sa, a potom z nej vylezie: „Ok, aj bez lóve, páčiš sa mi, tiež som nemala dlho sex s niekým tak pekným.“ Jemne zapišťala. Dali sme jedno kolo zozadu, a vtom buchot – prišli kamoši. Celá vystrašená po mne začala húkať, že akí sú to Arabáši. Pozerám na ňu a s kľudom Angličana jej hovorím, že pianko, to sú Slováci, kamaráti, veď 4-izbový apartmán. Dnes sú tu poslednú noc, tak chceli piť.

Ozaj vyzerajú ako Arabáši, 150 kg, 210 cm a holili sa asi pred polrokom. Nepresvedčil som ju. Začala ziapať, že písala pasákovi a že mu poslala lokáciu. Fuck, vyskočil som z postele. „Preskočilo ti?“ som si predstavil thajské podsvetie, až mi zle ostalo. „Všetkých vás tu zabije!“ ziapala ako

POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií