fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovenka Katarína žije svoj americký sen. Zaradili ju mezdi 100 najsexi žien planéty

Krásna Slovenka Katarína Van Derhamová (44) žije v Los Angeles, kam pred viac ako dvadsiatimi rokmi odišla za dobrodružstvom – a všetky jej sny sa tu naplnili. So svojou českou kamarátkou Adel založila youtube kanál, kde radia ženám v oblasti líčenia, módy, ale tiež ukazujú život za veľkou mlákou.

Máte tip? napíšte nám mailom

Za vodou je meno Katarína Van Derhamová pochopiteľne oveľa známejšie ako u nás. Málokto by navyše tipoval, že ide o Európanku. Katarína si zahrala v niekoľkých filmoch a seriáloch, napríklad v jednej epizóde detektívneho seriálu Monk a komediálnom Vincentovom svete, rovnako účinkovala v hudobných klipoch, pôsobila v reklamách.

V Hollywoode sa uplatnila tiež ako modelka. Jej tvár sa objavila na titulkách prestížnych magazínov v Amerike, Austrálii aj Afrike. Dokonca ju zvolili za jednu zo 100 najsexi žien planéty. Svoje miesto pod slnkom si však musela vydobyť.

Príbeh o Popoluške

Je to skoro rozprávkový príbeh o Popoluške, začínala totiž ako upratovačka. Predávala tiež zmrzlinu a pracovala ako čašníčka v Santa Monike. So svojím partnerom Deziderom bývala v najrôznejších privátoch a nemohla si dovoliť vlastný byt. Všetko sa ale zmenilo ako mávnutím čarovného prútika, keď ju v reštaurácii, kde roznášala jedlo, oslovil modelingový agent.

https://www.instagram.com/p/B8UDg1THqEl/

Okrem modelingu sa začala venovať aj zamestnaniu vizážistky – herečka Leah Reminiová (49), hviezda seriálu Dvaja z Queensu, a zároveň najlepšia kamarátka speváčky Jennifer Lopez (50) vraj nedá na jej šikovné ruky dopustiť. Dnes má Katarína vlastnú firmu (digitálne médium) a značku umelých rias, ktorá je dostupná už aj na Slovensku.

Prečítajte si tiež:
Je voda v lietadle skutočne pitná? Letuška prezrádza, či by sa z nej sama napila

Z domu si urobila štúdio

V San Fernando Valley žije už desať rokov. Ide o štvrť, kde sú filmové štúdiá a v okolí býva mnoho filmových hviezd. Býva v prepychovej vile. Pôvodne mal dom tri izby, kuchyňu a kúpeľňu. ,,Neskôr niekto z jednej izby urobil šatňu, kam dali vaňu a umývadlo s hollywoodskymi svetlami, a pridal spoločenskú miestnosť s barom. Keďže sme len dvaja a nemáme deti, tak sme zo spoločenskej miestnosti urobili izbu pre hostí. Ďalšia izba slúži ako moja kancelária, druhá ako šatňa a tretia ako spálňa. Z garáže sme nedávno urobili fotoštúdio.”

Svoj dom Katarina opisuje ako “jednu veľkú rekvizitu” , ktorú využívajú filmári aj fotografi. ,,Našla som všetky kúsky nábytku a vymyslela témy izieb, Dezider to všetko sám nainštaloval. Obaja máme radi hrady a zámky, páči sa nám historický štýl. Keby náš dom nebol na biznis, nebol by takto prezdobený. Musí byť ale skrátka fotogenický,” vysvetľuje. Medzi najcennejší kúsok nábytku, ktorý vlastní, patrí veľké zrkadlo. ,,Keď zomrel spevák Prince, rozpredával sa jeho nábytok a ja som si kúpila jedno z jeho zrkadiel. Používam ho na meditáciu, aby som si privolala príležitosti v šoubiznise. Krátko potom, čo som si ho kúpila, ma oslovil brat Michaela Jacksona do videoklipu,” opisuje plavovlasá kráska jeho zázračnú moc.

Prečítajte si tiež:
Slobodné ženy = šťastné ženy? Vraj áno! Potvrdil to aj nový výskum

K domu patrí aj priestranná záhrada s fontánou a bazénom. ,,Starajú sa o ňu záhradníci. Každý, kto k nám príde, ju obdivuje, pretože v centre mesta je málo zelene. Je to očarujúce miesto, obklopené vysokým živým plotom.” Kvôli koronavírusovej pandémií, ktorá v USA udrela skutočne veľkou silou, pracuje teraz Katarína prevažne z domu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj blesk
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií