Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Viete, ktoré slovenské piesne sú hitom leta 2019?

Prišlo leto a s ním aj obrovská chuť tancovať. Tieto piesne by ste mali do svojho letného repertoára určite zaradiť. Ktoré to sú?

1. Dominika Mirgová a Šorty – Ja sa cítim dobre

Letná pieseň s názvom Ja sa cítim dobre asi každému pripomína trochu Slovenska, najmä kapitána Danka. Klip vypustili von priamo z Tuniska, kde sa aj nahrával. Kvôli nepriaznivému počasiu ho vydali o deň neskôr. Dominika so Šortym sa totiž dohodli, že klip vypustia len vtedy, keď bude pekné počasie.

2. Šorty a ADiss – BOOOM

Táto pieseň je síce staršia ako týždeň, no to jej neuberá na kráse. Šorty a ADiss stavili na poriadne latino rytmy, ktoré otriasajú každým ženským zadkom. Toto sa na leto jednoznačne hodí. Pustite si túto pieseň, natiahnite kraťasy a tancujte, zatiaľ čo si budete pripravovať svieže letné mojitko.

3. Sima – Flirt

Na svojom Flirte pracovala aj Sima a v klipe sa ukázal i jej priateľ. „S mojím frajom nemáme dátum, kedy oslavujeme výročie nášho vzťahu. Je to práve tým, že keď sme sa spolu začali stretávať, neriešili sme, či smerujeme k priateľstvu alebo k láske. Jediné, čo bolo vtedy isté, bolo to, že sme si rozumeli, a keď sme spolu trávili čas, cítili sme sa dobre,“ vysvetľuje Sima pieseň na svojom Instagrame.

4. S Hudbou Vesmírnou – Netancuj už nikdy sám (Mi Corazón)

Nezaostáva ani trojica z kapely S hudbou vesmírnou. Spolu priniesla poslucháčom vtipný text okorenený o španielske a španielsko-slovenské slovíčka. „Náš nový singel z Karbiku –Netancuj už nikdy sám (Mi Corazón) je tu! Reggaeton je ošiaľ a my sme mu prepadli tiež!“ píšu na svojom Facebooku nadšení hudobníci.

5. Peter Pann – Ona to má

Peter Pann a jeho ľahučký hit je niečo, čo v lete nesmie chýbať. Na tejto piesni s ním spolupracoval Mišo Biely, Miky Mora a o chytľavý refrén sa postaral Eusebio. Taliansko-španielske rytmy nenechajú na pokoji žiadnu ženskú krivku a speváci to dobre vedia.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií