fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Spoznaj svoje zdravie a povahu podľa krvnej skupiny

Máte tip? napíšte nám mailom

Podľa niektorých vedeckých výskumov v Japonsku môže byť krvná skupina spojená s niektorými faktami o našej povahe, rizikom ochorenia alebo s povahovými vlastnosťami.

Aj keď prieskumy nemusia vždy zobrazovať presné výsledky, tieto Ti povedia naozaj zaujímavé teórie, ktoré popíšeme nižšie. Pozri sa, na čo si podľa svojej krvnej skupiny náchylnejší a čo Ti najviac alebo najmenej ide. A čo zdravie?

KRVNÁ SKUPINA 0

Japonskí vedci prišli na záver, že ľudia s touto krvnou skupinou môžu mať väčšiu šancu prilákať špecifické druhy komárov, ako ľudia s inými krvnými skupinami. Človek je menej odolnejší voči stresu, pretože hormón cortisol zostáva v organizme dlhšie a môže tiež urýchliť proces starnutia. Ľudia s touto krvnou skupinou sú spoločenskí a otvorení. Ľudia s touto krvnou skupinou majú silnejší imunitný systém a sú veľmi aktívni.

krvnej skupiny

KRVNÁ SKUPINA A

Podľa magazínu Neuropsychobiology majú ľudia s touto krvnou skupinou väčší sklon k chorobám, pretože majú oslabený imunitný systém. Vedia sa dobre prispôsobiť k podmienkam životného prostredia. Sú považovaný za najvytrvalejších ľudí zo všetkých krvných skupín a taktiež sú inteligentní a zdržanliví. Dokážu relaxovať pri fyzickej či športovej aktivite.

Prečítajte si tiež:
Bojíš sa, že tvoj(a) ex pridá na Facebook tvoje intímne fotky?! Nemusíš! Sociálna sieť to znemožnila

KRVNÁ SKUPINA B

Ľudia s touto krvnou skupinou sú podľa japonských vedcov fascinujúci ľudia. Môžu byť kreatívni, zanietení a  silní, ale tiež sú veľmi sebeckí a nepredvídateľní. Ľudia s touto krvnou skupinou majú aktívny imunitný systém.

KRVNÁ SKUPINA AB

Podľa informácií uverejnených v magazíne Neurology pri tejto krvnej skupine narastá za posledné roky riziko ťažkostí a problémov so zapamätaním si niečoho. Keď testovali starších ľudí, všimli si, že tí s touto krvnou skupinou majú problémy s učením a zapamätaním si informácií. Ľudia s krvnou skupinou AB ukázali veľký súcit k životnému prostrediu a tiež sú schopní prispôsobiť sa každej situácii. Ľahko sa prispôsobujú podmienkam moderného života a majú radi fyzickú a športovú aktivitu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií