fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Stratil sa vám psík? Vieme, ako ho nalákať späť pomocou týchto dokonalých trikov

Máte tip? napíšte nám mailom

Psíky či iné domáce zvieratá sú stvorenia, bez ktorých by domov nebol domovom, rovnako ako bez rodiny či skvelých priatelov alebo spolubývajúcich. Avšak, čo ak sa vám psík stratí?

Psíčkar, ktorý stratil svojho psíka a po 12 dňoch hľadania sa rozhodol navštíviť ľudí, ktorí sa týmito záležitosťami zaoberajú, dostal neuveriteľne skvelé rady a podelil sa snimi s internetom. Takže poďme na to.

corrected_yell_lab_posters

Zakecal si sa na prechádzke so psíkom alebo jednoducho ušiel keď videl iného psa? Ak si pamätáš, čo si mal oblečené keď si sním bol, choď na miesto, kde si ho videl naposledy a nechaj tam kusy tohto oblečenia, najlepšie nevypraté, aby ťa psík cítil. Taktiež, ak tvoj psík mal svoju prepravku alebo obľúbenú hračku, polož ju spolu s oblečením na dané miesto s odkazom, aby to nikto nevzal. Pozor, nedávaj tam jedlo, pretože to akurát tak priláka iné zvieratá a tvoj sa tam bude báť vrátiť. Misku s vodou však určite prilož, nakoľko po niekoľkých hodinách psík určite pocíti smäd a bude sa snažiť vrátiť domov, kde natrafí práve na kúsky oblečenia, svoju hračku, misku s vodou a počká na teba.

Tento plán vraj psíčkarovi pomohol a našiel psíka na druhý deň sedieť na jeho veciach a čakať. Krásne! Ak sa vám nedajbože stratí psík tiež, určite skúste tento trik!

Prečítajte si tiež:
Záhady ľudského mozgu: Erotické videá vs. mozog

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií