Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Super Cover pesničky od The Script – If You Could See Me Now

Teraz sa vám predstaví mladík, ktorý vytvoril  Cover pesničky od The Script – If You Could See Me Now

Klavíru sa venujem 12 rokov. Môj štýl hrania je: zahrám všetko, najlepšie je to čo sa mi páči. Neučím sa z nôt, všetko je sluchom… zahrám aj z nôt, ale dlhšie mi to trvá, ako sluchom. Zahral som aj nemožné veci, ako je pre mňa napr. Selena Gomez – Tell Me Something, alebo Kali a PeterPann – JACKPOT na ktorý som urobil PRVÝ „piano cover“ k najťažších songov patrilo aj Bol raz jeden kráľ, keďže je to rap, ťažko sa dá niečo zahrať, keď sa nespieva, ale recituje.

Tento „cover“ vznikol asi tak ráno pri raňajkách šla v rádiu táto pieseň, nejak mi to dodalo energiu do dňa, tú pieseň poznal som moc dlho a vždy som chcel na ňu niečo vytvoriť, tak pustil som sa radšej do práce po 2 a pol hodine + nahrávanie (vyšlo to na nejaký 8-9 pokus). bolo to na svete ! 🙂 Tak zdieľajte, dajte názor, čo si o tom myslíte, ak sa bude páčiť hodím nejaký rap.

https://www.youtube.com/watch?v=DjtlDy1uSyg

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií