fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TEST: Studňa či tunel? Výber miesta prezradí všetko o vašich skrytých obavách a túžbach

Máte tip? napíšte nám mailom

Americký spisovateľ a mysliteľ Joseph Campbell raz povedal: „Jaskyňa, do ktorej sa obávate vstúpiť, má poklad, ktorý hľadáte”. V duchu tejto filozofie vám prinášame nasledujúci test, ktorý vám pomôže dozvedieť sa viac o vašich skutočných želaniach a obavách. Trúfate si naň?

Stačí si vybrať miesto na fotke, do ktorého sa najviac obávate vstúpiť.

Foto: www.brightside.me

1. Ľadová jaskyňa

V prípade, že sa bojíte vstúpiť do ľadovej jaskyne, tak je jasné, že hľadáte emocionálne teplo. Aj napriek tomu, že vám vo vašom živote všetko vyhovuje, stále máte strach zo sklamania, osamelosti či pocitu smútku. Zaujímavosťou je, že poklad, ktorý v ľadovej jaskyni hľadáte, má názov láska. Môže ísť o lásku partnerskú, ale aj o lásku k zvieraťu.

2. Tunel bez konca

Ak sa obávate tunela bez konca, znamená to, že vaša myseľ potrebuje očistenie. Potrebuje sa zbaviť všetkých pochmúrnych myšlienok, aby ste si jasne uvedomili svoju cestu. Až potom nájdete poklad, ktorý hľadáte, a je ním sebavedomie. Pamätajte, že na konci aj toho najtmavšieho tunela je vždy svetlo.

Prečítajte si tiež:
Rozprávaš sa sám so sebou, či rád čítaš? Ak robíš niektorú z týchto 7 vecí, možno si génius

3. Studňa

Obrázok číslo 3 ukrýva fotku studne a symbolizuje nudu. Je strašné predstaviť si, že neviete, čo vás čaká na dne studne a ako sa z nej dostanete. Neviete, či niekto príde a zachráni vás alebo nie. Pokladom, ktorý hľadáte, je cesta. Musíte sa nájsť naučiť nové veci a začať si vychutnávať svoj život.

4. Nora

Do neznámej nory by nevstúpili tí z vás, ktorí sa boja neznámeho. Pohodlne sa totiž cítia v okolí rodiny a v známom prostredí, no nastal čas vyjsť z komfortnej zóny a zistiť, čo je vonku. Pokladom, ktorý hľadáte, je zmysel života.

5. Opustená budova

Ak sa bojíte vstúpiť do opustenej budovy, tak vedzte, že ste silný a inteligentný človek. Máte vysoké morálne princípy a to isté očakávate aj od okolia. Tehly, ktoré padajú z budovy, symbolizujú prelomenie akýchkoľvek bariér medzi vami a ostatnými ľuďmi. Pokladom je tentokrát emocionálne uspokojenie. Chcete sa totiž napojiť na niekoho duchovne i emocionálne.

6. Strašidelný dom

V prípade, že ste si vybrali strašidelný dom, tak ste osoba s veľkým srdcom. Osoba, ktorá je veľkorysá, milá, verná, ktorá chráni svojich milovaných. Vašou obavou však je neschopnosť naplniť tieto túžby. Pokladom v tomto dome je bohatstvo, ktoré poskytne vám i vašim blízkym bezpečnosť a prosperitu.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Taxikár si užíval s ľahkou ženou! Nevadilo mu ani to, že na zadnom sedadle má pasažiera

7. Schody do neznáma

Schodov do neznáma sa obávajú najmä tí, ktorí sa boja smrti, konca. Schody totiž symbolizujú pochovanie, koniec súčasného obdobia a začatie niečoho nového, neznámeho. Pokladom, ktorý hľadáte, je zdravie. Mali by ste sa viac starať o seba, o svoj životný štýl a zbaviť sa negatívnych návykov.

8. Mreže väzenia

Do týchto posledných modrých mreží obklopených kameňom by nechceli vstúpiť tí, ktorí sú dobrí a pracovití ľudia. Majú stanovené ciele, ktoré je však niekedy ťažké dosiahnuť, a tak sa pre nich stávajú obavou. Pokladom v tomto väzení je útecha. Pauza, ktorú si doprajete, znie ako plytvanie času, ale opak je pravdou, posilní vás a viac nakopne.

Ktoré z týchto miest ste si vybrali vy?

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií