fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 TOP zaujímavostí o Meghan Markle, ktoré ste nevedeli

Meghan Markle si môže pokojne povedať, že zažila viac ako ktokoľvek iný.

Máte tip? napíšte nám mailom

Bola herečkou v slávnom seriáli a vzala si princa. Bola súčasťou monarchie a podarilo sa jej poriadne ňou otriasť. Čo o nej ešte neviete?

Meghan Markle navštevovala katolícku školu

Herečka Meghan Markle navštevovala dievčenskú katolícku školu. Ako sama povedala, v tomto období bola len obyčajným dievčatkom v školskej uniforme s medzerou medzi zubami a kučeravými vlasmi.

Jej prvé meno nie je Meghan

Celý svet ju pozná ako Meghan Markle, ale v skutočnosti je jej prvé meno Rachel. Prečo ho nepoužíva, nie je celkom jasné, no musíme uznať, že takto to znie predsa len trochu lepšie.

Za ženské práva bojuje od detstva

Mnoho celebrít hovorí o ochrane ľudských alebo ženských práv. Herečka bojovala za ženské práva od svojich 11 rokov. Keď sa jej nepáčila reklama, ktorá urážala ženy, napísala list spoločnosti Procter a Gamble,  v ktorom žiadala o zmenu. Spoločnosť jej vyhovela a odvtedy sa vždy postaví na stranu tých, ktorí potrebujú pomoc.

Herečkou sa nestala zo dňa na deň

Meghan Markle poznáme predovšetkým zo známeho seriálu Kravaťáci, ktorý sa vysielal aj u nás. Než sa stala herečkou, skúšala šťastie aj v televíznej šou. To ju nikdy príliš nebavilo, ale brala to ako cennú skúsenosť.

Miluje dobré jedlo

Bývalá herečka sa nikdy netajila tým, že veľmi rada varí a spoznáva nové reštaurácie. Pri pohľade na jej štíhlu líniu by jej to veril len málokto. Vyznáva však skôr zdravý životný štýl, a preto by ste u nej s nezdravým jedlom nepochodili.

Prečítajte si tiež:
Zákon je na neho krátky: Muž nepracuje 12 rokov a zarába viac ako 40 000 eur ročne!

Ľudia chcú jej nos

Odkedy sa dostala viac do pozornosti médií, za plastickými chirurgmi chodia ľudia, ktorí chcú mať nos ako ona. Dlho bola najobľúbenejšou celebritnou predlohou Kim Kardashian.

 

Vždy cestuje s čajovníkovým olejom

Meghan Markle si život bez čajovníkového oleja nevie predstaviť. Používa ho na štípance od hmyzu, malé ranky či akné. Keďže jej nezaberie v taške veľa miesta, nosí ho so sebou všade.

Rada športuje

Hoci v kráľovskej rodine na to veľa času nebolo, na pohyb nezanevrela. V Kalifornii rada behala a cvičila jogu, vďaka čomu sa cítila dobre a spokojne.

View this post on Instagram

The Duchess of Sussex will attend @OneYoungWorld opening ceremony this evening to continue her support for this amazing collective of global youth ambassadors. Her Royal Highness was a counsellor for OYW in Dublin in 2014 as well as in Ottawa in 2016. This evening she again joins world leaders and activists to celebrate the youth of today as they tackle some of the world’s greatest problems. She is proud to attend as Vice President of The Queens Commonwealth Trust and to continue her long-standing commitment to this very important summit. Later this week The Duchess will hold a round table discussion with several of the OYW young leaders to address the issue of gender equity worldwide, and how we can all play our part to reach equality for all. Ahead of the opening ceremony tonight, we take a look back at some photos and moments from HRH attending One Young World in the past. Stay tuned for highlights from tonight’s event! #OYW2019 Photo ©SussexRoyal Video: One Young World

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Kanada bola jej druhým domovom

Seriál Kravaťáci sa natáčal v Kanade, a preto bola nútená žiť tam. Krajina jej učarovala natoľko, že sa po odchode z Británie rozhodli s Harrym žiť práve tu.

Harry nie je jej prvý manžel

Meghan Markle sa stretla so svojím prvým manželom, producentom Trevorom Engelsonom, v roku 2004. Vzali sa po šiestich rokoch na Jamajke na pláži. Krátko nato Meghan opustila Los Angeles, aby točila v Toronte a vzťah sa začal rozpadať.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj The Sun
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií