fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bol svedkom únosu malého dievčatka. Zakričal len 3 slová a únosca sa dal na útek

Máte tip? napíšte nám mailom

15-ročný svedok únosu sa stal hrdinom.

Len 5-ročná Jocelyn sa hrala na dvore a jej mamička na ňu dávala z okna pozor. Dievčatko jej oznámilo, že si len odbehne za roh po bicykel a hneď sa vráti. Práve za rohom však na ňu číhalo nebezpečenstvo. Keď sa nevracala ani po piatich minútach, matka ju šla skontrolovať, lenže dcérku nenašla.

59da7dba41b5d

Jaimee, matka malej Jocelyn, teda neváhala a okamžite kontaktovala políciu. Na bola o chvíľku na mieste a začala s pátraním. Do hľadania sa okrem mužov zákona a rodiny zapojili aj miestni obyvatelia, medzi ktorými bol aj pätnásťročný Temar Boggs. Ten spolu so svojim kamarátom prehľadávali ulice mesta. Pri obchádzke si všimli drahé auto, ktoré v meste nikdy predtým nevideli a tak sa rozhodli ísť ho skontrolovať.

Keď prišli k autu a všimli si, že na sedadle spolujazdca sedí práve malá Jocelyn. Temara v tom momente napadlo zakričať: “Ja ťa vidím.” Tieto 3 slová únoscu šokovali natoľko, že dievčatko neváhalo využiť situáciu a z auta mu utieklo. Mladík vzal vydesené dievčatko k sebe na bicykel a odviezol ju do bezpečia. Neskôr polícii detailne opísal aj 63-ročného únoscu, ktorého neskôr muži zákona dolapili.

Prečítajte si tiež:
Čaká nás zmena času. O rok si ho zmeníme posledný krát

Temar spolu so svojim kamarátom sa stali miestnymi hrdinami a pochvalu si vyslúžili aj od samotného šerifa.

59da7df120238

59da7e44448c4

 

 

 

Zdroj: JenŽeny

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií