Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Úplne nový rapový projekt sa kvalitným promo trackom hlási o slovo

 

KRYŠTÁL.  Tak znie názov skladby , ktorou sa snažia dvaja nováčikovia z Trnavy pod prezývkou JVNGLE  rozvíriť vody slovenského rapu.

Nie, nejde o drogy. Mladá dvojica tu repuje o láske, o emóciách s ňou spojenou, a metaforicky sa snažia priblížiť každý jeden z pocitov spojených so zlomeným srdcom. Od prvého po posledný krok tvorby tohto projektu vrátane vizuálov, mixu, masteru sa o zaslúžilo kreatívne duo.

12769467_165358220513347_627792683_n

 

Ale späť k samotnej piesni. Netradične kvalitná produkcia z rúk jedného z týchto chalanov dodáva skladbe od prvého momentu atmosférický nádych, doplnený priam na mieru ušitým refrénom k danej téme. Samotná dĺžka skladby je síce kratšia, ale o to viac baví. Chalani ukázali, že nemajú problém kvalitný text aj narapovať a za podobný flow by sa nemuseli hanbiť ani stáli členovia slovenskej scény.

 

Skladba ako taká je tiež obohatená zaujímavým artworkom, ktorý máme na očiach po celú dvojminútovú stopáž skladby. Celý výtvor vznikal „za dverami detskej izby“ a preto patrí autorom veľké uznanie za to, že už v sedemnástich rokoch, s nedostatkom technických prostriedkov dokázali vytvoriť kvalitný kúsok, ktorý efektne ukazuje, že impulz novej školy na našej scéne stále pretrváva a objavuje sa viacero pútavých projektov.

 

Otáznou však naďalej zostáva voľba mena JVNGLE a snáď nám to v nasledujúcich trackoch bližšie ozrejmia.

12787513_165358377179998_938697589_o

 

 

Zvyšok už necháme na Vás. Nás projekt oslovil. Zostáva len dúfať, že kvalita pôjde každým trackom vyššie a vyššie. Dvojica taktiež avizuje albumtento rok, je sa na čo tešiť.

 

A čo si MYSLÍTE vy?

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií