fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Včera som mala to “najkrajšie” rande sveta!

Máte tip? napíšte nám mailom

Včera som mala to ,,najkrajšie,”rande na svete. S jedným chalanom som sa mala stretnúť na Savke. Keď som tam došla volala som mu, že kde je a on mi povie že mam dôjsť do Lamača. Prídem tam a ideme do lesa. Vyjdeme hore strmým kopcom cez ktorý ma musel ťahať lebo som mala hladkú podrážku na teniskách, že som myslela, že tie kamene mi prebodnú chodidlá.

Pri jednom strome

Zrazu zastanene pri jednom strome a začne ma veľmi prudko bozkávať. Noa potom z ničoho nič cítim ako je jeho ruka doslova v mojej pi*i. Kedže je o hlavu vyšší musela som byť na špičkách a on si ma k sebe pritiahol lebo ho mal postaveného. Akonáhle som pocítila jeho ruku v mojej pi*i a ako som cítila že mi ,,vyberá vaječníky” som pochopila, že jeho reči o tom ako vie urobiť babu, sú total vymyslené. Zrazu cítim jeho druhú ruku v mojej riti. Bolesť ako keď rodí žena. Ešte ma nadvihol za riť takže to bolelo ešte viac.

Prečítajte si tiež:
Úžasná optická ilúzia trápi užívateľov internetu. Kde sú nohy dievčaťa v strede?

Nechcela som ho ponížiť tým, aký mal výkon

Hneď som ho odstrčila a uznala, že by mohol byť plastických chirurgom. Pohádali sme sa lebo som ho nechcela ponížiť tým aký mal výkon. Povedal že odchadzame. Išli sme a kedže ma ešte stále bolela pi*a z toho jeho výkonu sadla som si. On mi hovoril, že nech idem. Nakoniec odišiel. Po 10 metroch som sa rozbehla za ním po kopci. Zrazu som spadla na zem. Od bolesti a vykríkla som a on sa zastavil a potom ďalej pokračoval. Bolo mi všetko jedno, myslela som že sa už nepostavím. Tak toto bolo to ,,Najlepšie” rande v mojom živote. Zlomená noha. Clap clap.

Foto: huffingtonpost.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií