fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zážitok ako z hororu! Vedľa opaľujúceho sa muža dopadlo telo z lietadla

Máte tip? napíšte nám mailom

Prekvapenie, ktoré nechce nikto zažiť. Nič netušiaci opaľujúci sa muž mal nečakanú spoločnosť. Čo sa stalo?

Včera pred obedom obehla spravodajstvo bizarná správa. Z lietadla spoločnosti Kenya Airways, ktoré letelo ponad juhovýchodné Anglicko, vypadlo telo. Takmer zabilo domáceho, ktorý sa na svojom dvore nerušene opaľoval. 

Britská polícia uviedla, že šlo o čierneho pasažiera, ktorý vypadol z priestoru podvozku lietadla, smerujúceho na letisko Heathrow. Dopadol na súkromný pozemok v londýnskej štvrti Clapham.

Meter od smrti

Pre agentúru AP to potvrdil sused. Uviedol, že po tom, ako v nedeľu popoludní počul silné buchnutie, bežal sa pozrieť von z okna. Najskôr si myslel, že v záhrade spí tulák, lebo na sebe mal oblečenie.

„Pozrel som sa lepšie a videl som, že na múre okolo záhrady je krv. Muž nemal hlavu v poriadku. Okamžite som si uvedomil, že spadol. Tak som vyšiel von a vtedy tam už stál aj sused, vyzeral veľmi otrasený. Opaľoval sa a telo dopadlo meter od neho,“ opísal situáciu sused.

telo z lietadla
Ilegálni migranti v podvozku zvyčajne zamrznú. Zdroj: pexels.com

Sused pri opise obete ešte povedal: „Jedným z dôvodov, prečo zostalo jeho telo neporušené, bol ten, že bolo úplne zamrznuté.“

Zlé bezpečnostné opatrenia migrantom nahrávajú

Po prílete na letisko našla polícia v podvozku tašku, vodu a jedlo. Momentálne pracuje na identifikovaní obete.

Prečítajte si tiež:
Beštiálne ženy #7: Juana Bormann - žena so psom

Mnoho čiernych pasažierov neprežije z dôvodu nedostatku kyslíka a teplôt pod bodom mrazu, ktoré sú v priestore medzi kolesami lietadla letiaceho vo veľkej nadmorskej výške.

Toto, bohužiaľ, nie je ojedinelý prípad. V lietadlách sa už našlo viacero tiel. „Problém existuje, lebo sú zlé bezpečnostné opatrenia na mnohých letiskách po celom svete a táto krajina migrantov láka,“ povedal expert pre britskú stanicu BBC. „Ide predovšetkým o ilegálnych migrantov, ktorí sa snažia dostať do Británie tak, že vylezú do priestoru podvozku lietadla,“ doplnil.

Zdroj: aktuality.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií