Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vianočná výzdoba v Bielom dome: Melania Trump stavila na luxus

Melania Trump sa aj tento rok zhostila úlohy vytvoriť čarovné Vianoce v Bielom dome. Luxusná výzdoba okamžite pritiahla pozornosť ľudí po celom svete.

Melania Trump sa do výzdoby pustila bezhlavo

So svojou prácou sa pochválila na sociálnych sieťach a očariť chcela zrejme celý svet.  Do príprav na Vianoce sa vrhla evidentne s veľkou chuťou aj rozpočtom. Tak, ako ohuruje svojimi šatami a doplnkami, chcela ohúriť aj vianočnou atmosférou. Rozhodla sa zdieľať propagačné video s príznačným názvom The Spirit of America, aby všetkým ukázala ducha Ameriky. Prvá dáma Spojených štátov amerických, Melania Trump, nás v ňom prevedie po miestnostiach Bieleho domu, ktoré sú vyzdobené vianočnými stromčekmi a dekoráciami.  Nemôžete si nevšimnúť ozdoby v podobe amerických vlajok.

Americké Vianoce vždy vo veľkom

Američania milujú tieto sviatky a oslavujú ich tak pompézne, ako to len ide. Biely dom im v tom rozhodne ide príkladom. Už príchod stromčeka sa niesol vo veľkom štýle. Päť a pol metra vysoký ihličnan bol dovezený zeleným kočom a ťahali ho vznešené kone  Cash a Ben. Prišiel až z Pensylvánie a Melania Trump si dala záležať, aby vyzeral ako z rozprávky. Sama ho vybrala a ochotne si s ním aj zapózovala. Nechýbali ani známe vianočné piesne, ktoré hrala kapela námornej pechoty. Očarujúca výzdoba, ktorá púta naozaj všetku pozornosť, sa niektorým zdá až príliš okázalá a gýčová.

View this post on Instagram

Breathtaking ✨

A post shared by First Lady Melania Trump (@alwaysmelania) on

Zvozila ju módna kritička

V Amerike to momentálne vrie. Prezident Donald Trump sa borí s impeachmentom. Kým na neho sa valí jedna vlna kritiky za druhou, jeho žena sa tvári, že je všetko v poriadku, a tak sa aj správa. Na vianočnú výzdobu musela dostať naozaj veľa peňazí. Na dekoráciách nešetrila, keďže rozvešala 15-tisíc mašlí a 2500 svetelných reťazí. Jednoznačne v nich dominuje biela farba a v krátkom videu si Melania Trump zvolila kabát rovnakej farby. Práve ten sa stal tŕňom v oku módnej kritičky Washington Post Robin Givhanovej. Podľa jej slov je to iba hlúpy módny vrtoch, ktorý rozptyľuje pozornosť. Video má oslavovať teplo domova a vďaka Melanii Trump z neho ide chlad a nezúčastnenosť. Takto prehodený kabát nosia modelky, aby zdôraznili to, čo je pod ním.

Zveřejnil(a) First Lady Melania Trump dne Pondělí 2. prosince 2019

Prečítajte si tiež:

Vianoce môžu chutiť aj takto! Pripravte si lahodný vegan punč trikrát inak

Zdroj: plus7dni.sk  topky.sk  feminity.sk  sme.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií