fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Anonym zverejnil ďalšie video o Kiskovi: Je bývalý prezident podvodník?

Anonym pred pár dňami zverejnil aj druhé video, ktoré má kompromitovať Andreja Kisku len pár dní pred voľbami.  

Máte tip? napíšte nám mailom

Predvolebný chaos vrcholí. Schôdzu, na ktorej chceli Smer a SNS presadiť zvýšenie prídavku na dieťa, 13. dôchodok a zrušenie diaľničných známok – zablokovali poslanci okolo Miroslava Beblavého. Aj premiér Peter Pellegrini má čo vysvetľovať.

Len pred pár dňami s ním urobil časopis Slovenka rozhovor. Objavil sa na titulke a štvorstranový priestor dostal aj vo vnútri časopisu. V ten istý deň, ako vyšlo nové číslo, venoval 50-tisíc eur občianskemu združeniu SLOVENKA. Informovala o tom mimovládna organizácia Transparency International Slovensko na sociálnej sieti.

Andrej Kiska a druhé video 

V nepríjemnej situácii je aj bývalý prezident Andrej Kiska. Po nahrávke z minulého týždňa, v ktorej figuroval bývalý boss popradského podsvetia Milan Reichel a popradský podnikateľ Michal Šuliga, dostali médiá aj jej pokračovanie. Nové video prišlo z rovnakej emailovej adresy ako predchádzajúce.

Video má dokazovať, že Andrej Kiska vedel o tom, že kupuje nevysporiadané pozemky. Exprezident vyhlásil, že ide o antikampaň a že za videami je poslanec Smeru. Najnovšie video sa začína písaným textom, ktorý má poukazovať na to, že Andrej Kiska sa k pozemkom dostal cez bieleho koňa podvodom, a že o tom vopred vedel. Autor videa tvrdí, že exprezident si v roku 1999 bol predmetný pozemok zubára Jána Franca z Popradu pozrieť ešte v máji. K vydržaniu (osvedčeniu) pozemkov firmou Agras ale malo dôjsť až na ďalší mesiac. A. Kiska sa tak o pozemky zaujímal ešte pred ich odcudzením.

Prečítajte si tiež:
Letuška bola Instagramovou hviezdou až pokým ju neodhalili. Zistili totiž, že na daných miestach v skutočnosti nebola
Andrej Kiska, video
Andrej Kiska podáva trestné oznámenie. Zdroj: TASR

Podal trestné oznámenie

Bývalý prezident a líder strany Za ľudí A. Kiska tvrdí, že za videom je vysokopostavený člen strany Smer. V tejto veci podal aj trestné oznámenie.

Predseda mimoparlamentnej strany Za ľudí, exprezident Andrej Kiska, označil druhé video, ktoré v stredu zverejnil anonym, za antikampaň. Vyhlásil, že podľa jeho informácií je za ňu zodpovedný poslanec Národnej rady SR za stranu Smer-SD. Uviedol to na tlačovej konferencii.

„Nedeje sa nič, čo by som nečakal. Antikampaň a špinavú kampaň má Smer vo svojej DNA. Zažil som to v prezidentských voľbách a zažívam to aj teraz. Fico sa ma bojí, som jeho najväčší súper. Smer produkuje videá o mne na svojom FB, pod ktoré sa podpisuje, a niektoré zverejňujú akože anonymne. Podľa informácií, ktoré mám je za tým poslanec Smeru, meno poviem polícií, keď začne konanie, čakám na vypočutie“, napísal Andrej Kiska na sociálnej sieti.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Etrend

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií