Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Wizz Air začína od júna lietať z Európy do Abu Dhabi

Spoločnosť Wizz Air sa chystá spustiť nové lety medzi medzinárodným letiskom v Abu Dhabi a piatimi európskymi mestami.

Maďarský nízkonákladový dopravca bude od júna 2020 priamo lietať medzi SAE a Budapešťou (Maďarsko) a Bukurešťou (Rumunsko) od septembraa 2020 Cluj-Napoca (Rumunsko), Katovice (Poľsko) a Sofia (Bulharsko), s výhradou obnovenia leteckých služieb v príslušných krajinách.

Založenie dcérskej spoločnosti v Abu Dhabi

Spoločnosť Wizz Air oznámila plány na založenie dcérskej spoločnosti v Abu Dhabi v decembri a spoločnosť Wizz Air Abu Dhabi bola predtým založená v marci ako miestna letecká spoločnosť so sídlom v Abu Dhabi v spolupráci medzi spoločnosťou Abu Dhabi Developmental Holding Company (ADQ) a spoločnosťou Wizz Air.

Maďarská letecká spoločnosť sa stane prvým európskym nízkonákladovým dopravcom, ktorý začne lety do Abu Dhabi.

Ekonomické cestovné by sa malo začať už od 59,99 eur. Ak budú lety ovplyvnené pandémiou, cestujúci si ich budú môcť znovu zarezervovať, získať náhradu alebo cestovný kredit.

V ďalších správach medzinárodné letisko Abu Dhabi využíva najmodernejšiu technológiu robotov, aby zabezpečilo bezpečné a hygienické cestovanie počas krízy COVID-19.

Pilotný projekt CoDi BOT UGV (bezpilotné pozemné vozidlo) bude uvedený tento mesiac v priestoroch personálu letiska a nákladných zariadeniach, ako aj počas dezinfekcie kabíny osobných lietadiel.

 

Zdroj businesstraveller
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií