fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Youtube kanál Slováka Romana Dragulu vás prinúti plakať od smiechu. Toto sú najlepšie videá

Máte tip? napíšte nám mailom

Najvtipnejšie videá spojil Roman Dragula tentoraz dokopy. Pozrite si kompiláciu toho najzábavnejšieho, čo sa len na Youtube dá nájsť.

Možno ste už o Romanovi počuli. Slovákov baví na Youtube približne sedem rokov. Zameriava sa na vtipné videá so zvieratami, ľuďmi či vines, ktorým svojimi vtipnými poznámkami dáva úplne nový význam. Najnovšie vytvoril kompiláciu vinov a klasických videí, ktoré bavia celé Slovensko. Pozrieť si ich môžete nižšie.

Čo je vine video?

Pre vysvetlenie dodávame, že podľa urbandictionary.com je vine aplikácia, ktorá patrí medzi sociálne médiá. Používatelia tam pridávajú sedem-sekundové videá. Najpopulárnejšie z nich sú tie, kde sa ľudia snažia byť vtipní. Okrem nakrúcania seba samých je povolené aj reprodukovať rôzne filmové scény alebo hudobné videoklipy a doplniť ich o humorný prvok. Dovolené je takmer všetko.

Najznámejší vineri

Niektorí ľudia berú tvorbu vinov tak vážne, že si myslia, že je to ich práca. Medzi najznámejších vinerov patrí Lele Pons, Brittany Furlan či Logan Paul. Na ich čele stojí KingBach, ktorého podľa businessinsider.com sleduje 15,8 miliónov ľudí.

Prečítajte si tiež:
Najpopulárnejší potápač na Youtube zverejnil ďalšie hodnotné objavy. Čo našiel pod hladinou?

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií