fbpx
Youtube kanál Slováka Romana Dragulu vás prinúti plakať od smiechu. Toto sú najlepšie videá

Youtube kanál Slováka Romana Dragulu vás prinúti plakať od smiechu. Toto sú najlepšie videá

Najvtipnejšie videá spojil Roman Dragula tentoraz dokopy. Pozrite si kompiláciu toho najzábavnejšieho, čo sa len na Youtube dá nájsť.

Možno ste už o Romanovi počuli. Slovákov baví na Youtube približne sedem rokov. Zameriava sa na vtipné videá so zvieratami, ľuďmi či vines, ktorým svojimi vtipnými poznámkami dáva úplne nový význam. Najnovšie vytvoril kompiláciu vinov a klasických videí, ktoré bavia celé Slovensko. Pozrieť si ich môžete nižšie.

Čo je vine video?

Pre vysvetlenie dodávame, že podľa urbandictionary.com je vine aplikácia, ktorá patrí medzi sociálne médiá. Používatelia tam pridávajú sedem-sekundové videá. Najpopulárnejšie z nich sú tie, kde sa ľudia snažia byť vtipní. Okrem nakrúcania seba samých je povolené aj reprodukovať rôzne filmové scény alebo hudobné videoklipy a doplniť ich o humorný prvok. Dovolené je takmer všetko.

Najznámejší vineri

Niektorí ľudia berú tvorbu vinov tak vážne, že si myslia, že je to ich práca. Medzi najznámejších vinerov patrí Lele Pons, Brittany Furlan či Logan Paul. Na ich čele stojí KingBach, ktorého podľa businessinsider.com sleduje 15,8 miliónov ľudí.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Cuky a Luky vzali do parády youtuberku Lucku! Ako dopadol make-up tutoriál podľa týchto hviezd?
Google+ Linkedin

Autorka je študentkou masmediálnej komunikácie, ktorá sa rada realizuje v oblasti online žurnalistiky. Fascinuje ju umenie v podobe kinematografie, literatúry, muziky a popkultúry. Čitateľom približuje rôzne témy a rada pracuje aj na rozhovoroch so zaujímavými ľuďmi.