fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Začína slnečný týždeň. Teploty budú zo dňa na deň stúpať

Pred nami je priaznivý týždeň, ktorý prinesie na naše územie stabilné, jasné počasie. Okrem jasného počasia budú zo dňa na deň stúpať aj teploty.

Máte tip? napíšte nám mailom

Tento týždeň si na našom území užijete krásne, jasné počasie. To totiž bude pod kontrolou dvoch výrazných tlakových výši.

Prvá sa aktuálne presúva cez strednú Európu smerom nad východnú Európu, pričom okrem nášho územia ovplyvňuje počasie aj v mnohých ďalších štátoch Európy, kde panuje jasné počasie.

V druhej polovici týždňa začne od severozápadu postupovať ďalšia tlaková výš, ktorá bude postupne slabnúť.

Okrem slnečného počasia sa bude aj otepľovať a to výraznejšie už od zajtra, kedy sa naše územie dostane na zadnú stranu tlakovej výše okolo ktorej bude do našej oblasti prúdiť teplejší vzduch od juhu. Teploty tak začnú postupne rásť.

Vývoj počasia na nasledujúce dni
Vývoj počasia na nasledujúce dni

Vysoké teploty by na našom území mali vydržať do polovice Veľkonočných sviatkov. Očakáva sa, že v nedeľu by sa mohlo predbežne počasie pokaziť. Viac správ o počasí nájdete na iMeteo.sk - Najnovšie informácie o počasí pre Slovensko a svet.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj imeteo.sk

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií