fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dostala zásnubný prsteň za niekoľko tisíc, no i tak nebola spokojná! Takto sa posťažovala na internete

Máte tip? napíšte nám mailom

Dostať zásnubný prsteň za niekoľko tisíc je snom mnohých žien, no niektorým človek nevyhovie… Svoje o tom vie aj Brit, ktorý svojej milej dal zásnubák v hodnote dvoch tisíc, no namiesto radosti v nej vyvolal sklamanie.

Slečinka, ktorá tento zásnubný prsteň dostala, sa rozhodla o svoje sklamanie podeliť s internetom. Mladá Angličanka zrejme meria lásku veľkosťou prstienka sa totiž posťažovala, je prsteň od jej partnera má príliš malý diamant. “Jeho plat má šesťmiestnu cifru, pripadá vám v poriadku, že ten diamant, ktorý mi kúpil, je tak maličký? Veď stál len dvetisíc libier, mám si ho brať?” Takto si vyliala srdiečko na britskom mamičkovskom portáli Mumsnet.

“Chudinka,” ktorá zrejme rátala s tým, že užívateľky ju pochopia a podporia, no prerátala sa. “Bože môj, berieš si ho kvôli veľkosti prsteňa? Keby sa ti nepáčil, tak by som to chápala, ale takto?! Si chamtivá!” Znela jedna z reakcií.

 

Zdroj: Daily Mail

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií