Dostala zásnubný prsteň za niekoľko tisíc, no i tak nebola spokojná! Takto sa posťažovala na internete

Dostala zásnubný prsteň za niekoľko tisíc, no i tak nebola spokojná! Takto sa posťažovala na internete

Dostať zásnubný prsteň za niekoľko tisíc je snom mnohých žien, no niektorým človek nevyhovie… Svoje o tom vie aj Brit, ktorý svojej milej dal zásnubák v hodnote dvoch tisíc, no namiesto radosti v nej vyvolal sklamanie.

Slečinka, ktorá tento zásnubný prsteň dostala, sa rozhodla o svoje sklamanie podeliť s internetom. Mladá Angličanka zrejme meria lásku veľkosťou prstienka sa totiž posťažovala, je prsteň od jej partnera má príliš malý diamant. “Jeho plat má šesťmiestnu cifru, pripadá vám v poriadku, že ten diamant, ktorý mi kúpil, je tak maličký? Veď stál len dvetisíc libier, mám si ho brať?” Takto si vyliala srdiečko na britskom mamičkovskom portáli Mumsnet.


“Chudinka,” ktorá zrejme rátala s tým, že užívateľky ju pochopia a podporia, no prerátala sa. “Bože môj, berieš si ho kvôli veľkosti prsteňa? Keby sa ti nepáčil, tak by som to chápala, ale takto?! Si chamtivá!” Znela jedna z reakcií.

 

Zdroj: Daily Mail

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Vanilka z Madagaskaru je cennejšia než zlato. Kvôli cennej korenine sa tam vo veľkom odlesňuje a platí sa za ňu častokrát smrťou
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*