fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Top 7 zaujímavostí o GogoManovi: Kto je Daniel Štrauch?

Top 7 zaujímavostí o GogoManovi, ktoré by ste mali ako jeho fanúšik vedieť. Z čoho má panický strach a ako si zarábal pred Youtubom?

Máte tip? napíšte nám mailom

1. Má stredné meno

Vlastným menom sa GogoMan volá Daniel Štrauch, no len málokto vie, že má aj stredné meno Sebastián. Navyše nemá rád, ak ho oslovujú Gogo. Existujú totiž gogo tanečnice a on s tým nemá nič spoločné. Preslávil sa pod pseudonymom GogoManTV.

2. Jazvy na dlaniach

Keď mal 11 mesiacov, cestoval s rodičmi do Rakúska k známym. Učil sa chodiť a rukami sa oprel o horúcu piecku. Na dlaniach sa mu objavili obrovské pľuzgiere a okamžite sa ponáhľali do nemocnice na Slovensko. Dodnes má zjazvené dlane.

https://www.instagram.com/p/B21Z4qRichA/

3. Kvôli mačkám puchne

Od detstva miloval mačky a vždy chcel mať najmenej jednu. Nanešťastie, je na ne alergický a vždy, keď sa nejaká v jeho blízkosti objaví, začne puchnúť, červenejú mu oči a ťažko dýcha. V detstve preto často čítal komiksy s Garfieldom a kompenzoval si tento nesplniteľný sen.

4. Problémy so sústredením

Ak ho niečo nebaví, ťažko sa mu na to sústredí. Okrem toho sa nevie jednotlivým činnostiam venovať pravidelne a dlhodobo. Skúšal napríklad aikido, basketbal, klavír, flautu, bicie a na päť minút aj gitaru.

Prečítajte si tiež:
Ján Koleník si užíva v Grécku. Neuveríte, s ktorou známou tvárou dovolenkuje

5. Večne mešká

Ako spomenula LucyPug, GogoMan stále všade mešká, má problém s chodením na čas. Podľa jej slov je ona práve tá, ktorá sa ho snaží trochu popohnať.

https://www.instagram.com/p/B2L4-Dni6LJ/

6. Bojí sa pavúkov

Trpí arachnofóbiou, čo znamená, že má chorobný strach z pavúkov. Ďalšou zaujímavosťou je aj to, že mu nechutia hríby a asi každý si pamätá, ako veľmi zle mu bolo z červených konzervovaných banánov.

7. Svadobný fotograf?

Fakt, že spí s jedným okom pootvoreným, jednoznačne patrí medzi top 7 zaujímavostí o GogoManovi. Málokto vie, že pred tým, než sa stal youtuberom, privyrábal si fotením svadieb. Okrem iného má rád Pána prsteňov.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj youtube.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií