fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zdravotná poisťovňa vyčíslila nedoplatok 0,01€. Kvôli tomu však minula cca 3€. Tak kde končia naše peniaze?

Máte tip? napíšte nám mailom

Prinášame vám príbeh nášho fanúšika, ktorý nám zaslal do redakcie trochu nepochopiteľnú vec. Ide o jednu nemenovanú zdravotnú poisťovňu a ich princíp fungovania. Prečítajte si a vytvorte si názor o celom fungovaní zdravotnej poisťovne a s tým si aj odpovedzte na otázku: KDE KONČIA NAŠE PENIAZE, KTORÉ ODVÁDZAME DO POISŤOVNÍ?

Príbeh nášho fanúšika:

Je to normálne podľa vás? Neviem akým zázrakom mi vypočítali AŽ jeden cent nedoplatok. Na tom by teoreticky nebolo nič zlé, ale to, že oni mi ten nedoplatok resp. oznam o nedoplatku pošlú poštou, ktorá stála 1,40€, plus cena obálky a stým spojené režijné náklady. TOTO ma zabilo. Rentabilita level 8247627262728282 Pro masta blasta.

Zdravotná poisťovňa a jej list

zdravotná poisťovňa1

Keď si to zoberieme trochu matematicky. Tak nemenovaná zdravotná poisťovňa mala dlh 0,01€. Vynaloženie na poštu a ostatné náklady sú cca 3€.  Z toho vyplýva, že zdravotná poisťovňa prerobila 300% pri tejto vzniknutej udalosti. Tak otázka znie: Kde končia naše peniaze zo zdravotnej? ASI NA POŠTE!

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií