fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zopár zaujímavých faktov o svetoznámom seriáli Dva a pol chlapa. Toto ste (asi) ani netušili

Máte tip? napíšte nám mailom

Dva a pol chlapa je americký televízny sitkom, ktorého dej sa sústreďuje okolo slobodného, život si užívajúceho mládenca Charlieho (teraz je už v seriáli minulosťou), ktorého bezstarostný život je prerušený, keď jeho čerstvo rozvedený brat Alan sa k nemu nasťahuje spolu so synom Jakeom.

Každý z nás už minimálne jednu časť svetoznámeho seriálu Dva a pol chlapa určite videl. Avšak, pre ľudí, ktorí na ňom doslova “fičia,” máme špecialitku v podobe pár faktov, o ktorých ste (pravdepodobne) doposiaľ nevedeli.

1. Alan Harper je v seriáli Charlieho mladší brat. V skutočnosti je to presne naopak. Jon Cryer je o pol roka starší ako Charlie Sheen.

two-half-men-angus-t-jones-cbs

2. Večný smoliar Alan pravidelne prispieval na výchovu svojho syna Jakea. Výška alimentov, ktoré dostávala Judith, bola 3 875 dolárov.

3. Charlie Sheen a Jon Cryer sa prvýkrát nestretli v Dva a pol chlapa. Zahrali si spolu vo filme Horúce strely, kultovej paródii na Top Gun, kde obaja hrali pilotov.

4. Úvodná znelka nám navždy zostane v pamäti. Vymyslel ju Chuck Lorre, no nespievajú ju obľúbení herci. Nahrali ju traja speváci a predstavitelia hlavných postáv vždy iba otvárajú ústa.

Prečítajte si tiež:
Reštaurácia postavila chladničku s jedlom na ulicu. Prečo je to tak?

two-and-a-half-men-two-and-a-half-men-17933248-500-375

5. Protivnú mamu Evelyn Harperovú pôvodne hrala iná herečka. V úvodnej časti seriálu stvárnila Alanovu a Charlieho matku Blythe Dannerová. Tvorcovia ju však museli vyhodiť, pretože chcela príliš zasahovať do scenára. Rolu získala Holland Taylorová a celá prvá časť sa musela natočiť odznova.

6. Za celý vysielací čas seriálu sme sa ani raz nedozvedeli, čo v skutočnosti robí Alanova exmanželka Judith. Zamýšľali ste sa nad tým niekedy?

7. Charlieho lenivá domáca Berta (Conchata Ferrell) sa mala v jednotlivých epizódach objavovať iba sporadicky. Pre veľký divácky úspech a jej trefné hlášky sa od druhej série dočkala pravidelných výstupov.

everyone-loved-berta-8

8. Charlie Sheen pracoval ako hudobný skladateľ so zameraním na reklamné jingle. V realite však vôbec nevie hrať na klavír. Počas natáčania je za kamerami skúsený klavirista, ktorý hrá za neho.

9. Jon Cryer má problémy s vypadávaním vlasov a je takmer úplne plešatý. Maskéri mu museli pred každým dielom nalepiť umelé vlasy.

10. Bývať na plážach Malibu musí byť úžasné. Výhľad na oceán, ktorý vidíme z Charlieho domu, však nie je skutočný. Je vytvorený plátnom s fotkou oceánu.

Prečítajte si tiež:
Farba auta veľa napovedá o vaše osobnosti. Zistite, aký ste človek, ak ho máte modré, červené či strieborné

Zdroj faktov: pinterest.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií