Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Presvedčia vás nasledujúce dôvody o tom, že je leto lepšie ako zima?

Teploty, ktoré sa ani zďaleka nepribližujú k plusovým, minimálne tri vrstvy oblečenia, časté ochorenia – takto vyzerá zimné obdobie.

Zima ma však aj pozitívne stránky ako napríklad sneh, prázdniny, Vianoce či Silvester. No niektorí aj napriek tomu nemajú radí zimné obdobie. My Vám teraz prinesieme desať dôvodov, prečo je leto lepšie ako zima!

1. Letné prázdniny

Celý školský rok na nich čakáme. Kto by ich nemal rád. Konečne zabudnúť na školu, predmety, ktoré sme po celý rok neznášali nemusíme vôbec riešiť. Každý študent sa na prázdniny teší.

caribbean-291021_640

2.  Zmrzlina

Kto by ju nemal rád. Vanilková, čokoládová, jahodová… Zmrzlina k letu neodmysliteľne patrí. Začíname si na ňu pochutnávať už v máji a pokiaľ je teple počasie, tak ju lížeme až do konca septembra.

ice-cream-865126_640

3. Pivo

Áno, pivo si môžete dať aj v zime, no čo poviete na také poriadne vychladené na letnej terase Vášho obľúbeného podniku? Je štatistický dokázané, že konzumácia piva v lete je vyššia ako v zimných mesiacoch.

cheers-839865_640

4. Festivaly

Rockové, hip-hopové, dance…  Festival je ako stvorený na leto, pretože vďaka nemu vypadnete na pár dni z reality a prežijete neopísateľné zážitky so svojimi priateľmi.

audience-868074_640

5. Čas

V zime vás bohužiaľ slnečné lúče nezobudia. Nevýhodou oproti letu je aj skutočnosť, že sa stmievať začína už od štvrtej poobede. V lete máme podstatne viacej času na svoje radovánky, keďže slnko zapadá až okolo desiatej večer.

clock-407101_640

6. Voda

Poznáte to, ráno napíšeš svojej partií a doobeda sa už stretávate pred kúpaliskom. A čo lepšie, zoberiete auto, idete na vodnú priehradu, jazero či rybník a zabávate sa až do večera.

diving-1133506_640

7.   Party

V lete je veľa veľkých akcií, hlavne pod holým nebom, kedy sa zabávame do skorých ranných hodín. Tá atmosféra je neopísateľná.

live-concert-388160_640

8. Letná láska

Veď viete, ako to chodí. Na začiatku leta sa do seba zamilujete, prežijete najkrásnejšie 2 mesiace spolu a pri väčšom šťastí bude vaša romantika pokračovať aj naďalej. Akokoľvek, vaše leto bude krásne.

heart-583895_640

9. Padanie hviezd – Perzeidy

Perzeidy sú viditeľné každý rok od polovice júla. Najviac meteorov padá 12. augusta a počas padania je bežné vidieť za hodinu aj viac než sto meteorov.

milky-way-916523_640

10. Kofola

Platí to, čo pri bode číslo 3. Samozrejme, musíme myslieť aj na neplnoletých kamarátov. No niekedy dobré vychladená kofola osvieži ešte lepšie ako pivo.

drink-872590_640

Veríme, že sme vás dostatočne navnadili na tohtoročné leto, ktoré tu je čoskoro opäť!

foto pixabay.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií