fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na smrteľnej posteli, prezradil, kde je ZLATÝ NACISTICKÝ VLAK!

Máte tip? napíšte nám mailom

Dvaja muži, Nemec a Poliak, minulý týždeň, tvrdili, že našli nacistický zlatý vlak. Veria, že obsahuje zlatý poklad a nachádza sa v blízkosti mestečka Walbrzychu v juhozápadnom Poľsku. V súčasnej dobe v Poľsku ministerstvo kultúry oznámilo, že človek, ktorý pomáhal ukryť vlak odhalili jeho umiestnenie krátko predtým, ako zomrel.

Vo svojom prejave na tlačovej konferencií vo Varšave, Piotr Zuchowski, riaditeľ pre poľské národné dedičstvo povedal: “Informácia o tom, kde je tento zlatý nacistický vlak a aký je jeho obsah, bol odhalený na smrteľnej posteli človeka, ktorý mal vedomosti ohľadom tajomstva tohto vlaku.” 

Pán Zuchowski povedal, že nález je “bezprecedentný”, a dodáva: “Nevieme, čo je vo vnútri vlaku. Pravdepodobne vojenské vybavenie ale tiež je možný nález šperkov, umeleckých diel a archívnych dokumentov. Obrnené vlaky z tohto obdobia boli použité na prevážanie extrémne cenných vecí.

nancistický zlatý vlak

“Teraz sme si istý na 99%, že vlak existuje. Na 100% si budeme istí, keď budeme pri ňom stáť,” dodal pán Zuchowski.

Na smrteľnej posteli bolo ešte uvedené, že vlak je zabezpečený výbušninami. Vo vlaku sa môžu taktiež nachádzať nebezpečné látky z druhej svetovej vojny.

Prečítajte si tiež:
Mladý Čech lanáril dievčatá do postele. Hádaj, koľko z nich mu neodolalo

vlak

Stratený vlak zrejme našli v oblasti mesta Walbrzych v Dolnosliezskom vojvodstve. Miestne tradície hovoria, že nacistické Nemecko nariadilo vybudovať rozsiahlu podzemnú sieť v okolí zámku Ksiaz. V podzemí sa mali skrývať cennosti Tretej ríše. Na túto výstavbu boli použitý väzni z koncentračných táborov.

2B804B3100000578-3214265-image-a-28_1440772888397

Poľské ministerstvo kultúry a národného dedičstva súčasne uviedlo, že od zverejnenia správy o možnom náleze zaznamenalo nárast aktivít „hľadačov“ pokladov v oblasti. Súčasne ich však vyzvalo, aby s pátraním vo vlastnom záujme prestali.

O ďalších a bližších informáciach vás budeme informovať.

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií