fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

3 znamenia zverokruhu, ktoré vás nepodržia ani v najťažších chvíľach

Pravých priateľov vraj spoznáte v najťažších chvíľach. Keď sa vo vašom živote stane niečo zásadné, je možné, že prídete na to, že máte okolo seba len tích, ktorí vás majú skutočne radi za každej okolnosti.

Máte tip? napíšte nám mailom

Je to smutné, ale je to prostý fakt. V dnešnej dobe je ťažké sa na niekoho spoľahnúť. Keď je všetko v poriadku, je každý pri vás. No ak sa niečo stane, každý začne od vás bočiť, aby ste ho nezaťažovali svojimi problémami. Vtedy zistíte, kto je naozaj váš priateľ a kto sa len pretvaroval. Viete, ako je to so znameniami?

Ktoré znamenia zverokruhu vám nikdy nepomôžu?

BARAN

Ľudia tohto znamenia sú veľmi tvrdohlaví, vždy si idú za svojím a to aj cez mŕtvoly. Nie sú to zlí ľudia, ale vedia, kedy sa treba problémom vyhnúť – i keby ich to malo stáť priateľstvo. Problémy iných ľudí sa ho vôbec netýkajú a tak sa aj správa. Myslí si, že je jediný, kto môže cítiť stres, problémy a trápenia. Ľahko sa môže stať, že sa vám otočí chrbtom a nezaujímajú ho následky.

RAK

Pod svojou nenápadnou škrupinkou skrýva neuveriteľné veci – veľké sebectvo a neochota akceptovať názory iných. Ak čakáte, že vám podá pomocnú ruku, ste na omyle, nie je to jeho šálka kávy. Radšej sa stiahne a bude hrať “mŕtveho chrobáka”, pretože podľa neho sa ho to všetko netýka. Rak je mierumilovná povaha a preto by ste si to o tomto znamení nemysleli. Ak budete mať pocit, že sa vo vašom živote udiala nejaká zmena, všimnite si, kto od vás odchádza ako prvý.

Prečítajte si tiež:
Prečo randiť s mužmi s bradou? Toto je 7 dôvodov

PANNA

Toto znamenie len ťažko podá pomocnú ruku. Prečo? Nevidí na to proste dôvod. Väčšinou pomáha len sama sebe, lebo to je to, čo ju baví. Verí, že sa určite nájde niekto ochotnejší, kto vám pomôže bez toho, aby ste o to poprosili. Panna je úprimné znamenie, na rovinu vám povie, že vám proste pomôcť nechce.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Babské veci

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií