fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vernosť neznamená iba nevyspať sa s niekym. Byť verným toho zahŕňa omnoho viac

Máte tip? napíšte nám mailom

Čo je to vernosť a čo všetko zahŕňa slovné spojenie “byť verný?”…

Pod pojmom vernosť si mnoho ľudí predstaví len to, že sa nemôže bozkávať prípadne vyspať sa s niekym iným, než so svojim partnerom. Aj keď je to z časti pravda, byť verným toho znamená podstatne viac. Čo všetko?

 

Byť verným znamená, že na sociálnych sieťach nebudeš sledovať ľudí, ktorých by si sledovať nemal…

Prečo by si to robil? Veď keď sú tvoje city skutočné a úprimné a vo vzťahu si skutočne šťastný, nemáš potrebu sledovať sexy kolegyňu, alebo bývalú spolužiačku…

Byť verným znamená vzdať sa flirtovaniu, ktoré je už takpovediac cez čiaru…

To, že na ulici okolo teba prechádza človek, ktorý ťa zaujme a ty sa za ním otočíš, je v normálne a v poriadku. Ak sa ti ale s daným človekom stretne zrak a dôjde k pozvaniu na kávu, či obed, treba priznať farbu a teda to, že si vo vzťahu.

Byť verným znamená, že nebudeš predstierať, že si single

Pokiaľ schovávaš snubný prsteň, či dokonca obrúčku, alebo si odmietaš dať spoločnú fotku na niektorú zo sociálnych sieti, niečo určite nie je v poriadku. Odpovedz sám sebe, prečo si chceš silou-mocou nechať otvorené “zadné vrátka”…

Prečítajte si tiež:
Tajomstvo bielych zubov odhalené! Spočíva v týchto potravinách

Byť verným znamená byť úprimným

Byť vo vzťahu, vážiť si partner a dokazovať mu svoju vernosť znamená aj byť k človeku, s ktorým si, úprimný. Pamätaj si, že lož sa vždy skôr či neskôr prevalí a preto je úprimnosť dôležitá. Partner určite lepšie vezme niektoré informácie povedané tebou na rovinu, než keby sa o niečom dozvie “z druhej ruky”… Preto, ak sa ti ozve ex, alebo ak dostávaš od niekoho nevhodné návrhy, zdôver sa s tým.

Byť verným znamená vedieť, že vernosť nie je len o fyzickej vernosti

Vernosť nie je len o tom, neskočiť do postele s niekym iným, než so svojim partnerom. Skutočná vernosť je o tom, že si nikoho iného nevpustíš do svojho srdca ani mysle.

Byť verným znamená rozhodnúť sa, že tvoja láska k partnerovi je silnejšia než túžba po niekom inom

Znamená to, že si sa pevne rozhodol ostať vo vzťahu s človekom, s ktorým chceš stráviť celý život a nespravíš nič, čo by váš vzťah mohlo ohroziť.

 

Prečítajte si tiež:
Apple, Twitter a Tesla. Aké sú ďalšie top technologické spoločnosti sveta?

 

 

Zdroj: The Minds Journal

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií