fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

David Beckham má nový byt za 50 miliónov s vlastným heliportom

David Beckham (44) sa momentálne v Amerike stará o svoj futbalový tím Inter Miami. Spolu s manželkou Victoriou (45) si zaobstarali byt v jednom z najluxusnejších mrakodrapov na celej Floride!

Máte tip? napíšte nám mailom

So svojím klubom, ktorý svoje historicky prvé stretnutie odohral ešte len začiatkom marca (Inter padol s Los Angeles FC 0: 1), by rád bol najlepším. Aby Beckham nováčika americkej MLS pozdvihol medzi futbalovú elitu, hovorí sa o príchode hviezd Cavaniho alebo Modriča.

Ak by im šéf David Beckham ponúkol rovnaký byt, v akom býva so svojou manželkou Victoriou, hviezdy by pravdepodobne dlho neváhali. 213 metrov vysoký mrakodrap je úchvatný!

Najvyšší obytný mrakodrap na svete

Budova, ktorú navrhla Zaha Hadid Architects, sa má stať jednou z najvyšších obytných veží na svete, ktorá sa týči viac ako 200 metrov nad panorámou Miami.

Oficiálne je známa ako One Thousand Museum, ale má aj neoficiálny názov Scorpion Tower. Od začiatku výstavby sa nehnuteľnosti stali jednými z najvyhľadávanejších v meste.

Palác Beckhamov

Beckhamov dvojpodlažný penthouse sa bude vypínať na vrchole architektonického zázraku. Vďaka čomu bude jedným so 100 vlastníkmi rozmiestnených po 62 veľmi luxusných podlažiach. Hneď nad ním bude, samozrejme, heliport.

Prečítajte si tiež:
Je povinnosťou žien chrániť sa pred sexuálnymi útokmi?

Beckhamovci majú k dispozícií päť spální, sedem záchodov, trezor na šperky a cennosti alebo superrýchle výťahy. Obrie kuchyne či kúpeľne ponúkajú monumentálny výhľad na celé Miami vrátane prístavu.

Vybavenie 7* luxusu

Spoločné priestory v bloku sú navrhnuté tak, aby poskytovali obyvateľom rovnaký životný štýl, ako keby bývali v sedemhviezdičkovom hoteli.

To zahŕňa infinity bazén, priestor na opaľovanie, bar, wellness. Kadernícky a kozmetický salón, džúsový bar a acai.

Budova sa môže pochváliť aj kinom a salónikom na spoločenské udalosti. Komplex má aj vlastný klimatizačný systém, ktorý dodáva štyri rôzne vône do rôznych častí budovy.

Je najdrahší?

Rôzne médiá a realitky označovali Beckhamov byt za najdrahší byt na svete, ale to nie je ani zďaleka pravda. 50 miliónov dolárov za byt je celkom dosť, ale tento konkrétny titul patrí bytu v londýnskom parku One Hyde Park, ktorý sa v minulom roku predal za takmer 240 miliónov dolárov.

Perlička na záver. Byt má David Beckham iba desať minút autom od práce, ktoré môže parkovať na streche apartmánu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gq. 1000museummiami

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií