Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Deň matiek sa blíži. Toto je top 10 darčekov pre najdôležitejšiu ženu v našom živote

Chcete sa svojej najdrahšej žene poďakovať za to, že vám dala život? V tomto článku nájdete 10 tipov na darček z obchodu. Deň matiek sa slávi druhú májovú nedeľu, tento rok pripadne na 12. mája.

 

1) Kniha

Či už číta romány, alebo odbornú literatúru, knihou nič nepokazíte. V kníhkupectvách sa každý mesiac hemžia stále nové a nové výtlačky kníh. Ak má rada šport, skúste ju prekvapiť knihou Behaj, mami, behaj. Nájde v nej rady, ako začať s behaním a ako si naň nájsť čas. Ak má vaša mama 60 a viac rokov, odporúčame motivačnú knihu Mám 60 rokov, no a? Nájde v nej triky a rady, ako v sebe objaviť krásu a ako sa mať rada aj napriek vyššiemu veku.

Zdroj: martinus.sk

2) Pohár

Má vaša matka zmysel pre humor a miluje kávu? Potom ju určite poteší pohár kávopička. Predstavte si, ako sa ráno zobudí, možno trochu nervózna z práce. a kávu si zaleje do tohto pohára. Určite jej aspoň mykne kútikmi úst. Zaujímavá je aj šálka s nápisom nehovor na mňa. Myslíme, že je to viac než len výstižné.

Zdroj: mamke.sk

3) Fľaša

Dodržiavanie pitného režimu je v hektických dňoch zvlášť ťažké. Nemali by sme naň však zabúdať. Darujte svojej mame takú, ktorá sa stane jej najlepšou priateľkou. Na jednej strane bude hydratovaná a na tej druhej bude aj ekologická. Je predsa lepšie mať jednu fľašu, než si každý deň kupovať balené minerálky. Na výber je z množstva druhov fliaš.

Deň matiek
Zdroj: bonami.sk

4) Stolík do postele

Raňajky v posteli? To znie dokonalo. Vidíme ich väčšinou len vo filmoch a všetci po nich tajne túžme. Darujte svojej mame servírovací stolík na raňajky do postele. Nielen ona bude mať radosť, ale aj jej partner, ktorého začne  do prípravy takýchto raňajok nútiť.

Deň matiek
Zdroj: favi.sk

5) Zrkadlo na šperky

Truhlíc má už asi každá žena plné zuby. Jednu má na mejkap, druhú na šperky a tretiu na rôzne krémy. Čo tak vymeniť truhlicu, na ktorú večne padá prach, za zrkadlo s úložným priestorom na šperky? Je to  praktické, pekné a má to šmrnc.

dar na Deň matiek
Zdroj: therese.sk

6) Toaletný stolík

Toto už nie je darček, ale poriadne darisko. Ktorá žena by nechcela mať všetky rúže vytriedené podľa farby v zásuvke? Všetky tiene pekne zoradené a štetce bezpečne uložené? Mať takýto skrášľovací kútik je sen každej ženy. Doprajte svojej mame to, čo si zaslúži.

darček pre mamu
Zdroj: therese.sk

7) Parfum

Každá žena chce dobre voňať. Hovorí sa, že vôňa je druhá koža. Každá matka potrebuje vyjadriť samu seba aj takýmto spôsobom. Doprajte jej kvalitnú značku a dobrú vôňu. Už ju poznáte. Skúste zistiť, ktorý parfum ju podľa vás vystihuje. Ak si s vaším výberom nie ste istí, kúpte jej darčekový poukaz.

Deň matiek
Zdroj: parfemy-elnino.sk

8) Starostlivosť o vlasy

Vlasy sa u žien považujú za korunu krásy. Treba sa o ne dobre starať a nezanedbávať ich, inak to môže dopadnúť všelijako. Presne preto by ste mohli myslieť aj na to, že svojej drahej mame doprajete kvalitnú súpravu prípravkov na starostlivosť o vlasy. Určite ňou nepohrdne.

dar pre mamu
Zdroj: notino.sk

9) Starostlivosť o pleť

Nechať sa rozmaznávať rôznymi krémami a vodičkami je príjemné a dobré. Zvlášť ak sa na tvári začínajú črtať mimické vrásky. Pomôžte svojej matke zabrániť starnutiu a udržať si mladosť tým, že jej darujete súpravu produktov pre starostlivosť o pleť.

Zdroj: notino.sk

10) Kvety

Koniec koncov nejde o to, darovať mame čo najdrahší dar. Kúpte jej kyticu žltých tulipánov alebo iných kvetín. Pozvite ju na kávu a pozhovárajte sa o všetkom možnom. V takéto sviatky sa neslávia darčeky, ale obeta, ktorú vaša matka každý deň počas vášho života prinášala. Pozrite si fotografie, ktoré zachytávajú vtipné momenty toho, aké to má mama s deťmi ťažké.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií