fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Orgazmus, o akom ste nesnívali! Handsfree rozkoš v erotickej hypnóze

Erotická hypnóza sa stáva čoraz populárnejšia. Aj vďaka nej môžete dosiahnuť orgazmus bez použitia rúk či akéhokoľvek iného dotyku. Špecialisti na túto formu potešenia dokonca tvrdia, že prežitý orgazmus je silnejší a lepší.

Ženský hlas vás postupne uvádza do hypnotického stavu. Súčasťou toho sú aj rôzne hypnotické obrázky v podobe točiacich sa špirál. Samozrejme, na vytvorenie atmosféry nesmú chýbať ani jemné erotické obrázky. Hypnotizérka následne autoritatívne oboznámi zhypnotizovaného človeka s čarovným slovíčkom, ktoré má u neho vyvolať orgazmus.

Podfarbujú to slová a zvuky

Postupne sa stáva komunikácia intímnejšia a viac eroticky podfarbená. U  hypnotizovaného človeka sa vytvárajú rôzne erotické predstavy vďaka slovám. Taktiež sa používajú aj zvuky imitujúce orálny sex či bozky.

A približne po 20 minútach zaznie „čarovné slovíčko“, ktoré vyvolá orgazmus.

Handsfree orgazmus bez dotykov. Zdroj: Unsplash

Žiadna vedecká štúdia tento spôsob dosiahnutia orgazmu nepotvrdila. No doposiaľ ani žiadny výskum dosahovania orgazmu v klinickom prostredí neprebehol. Avšak mnohí vyznávači tejto metódy na ňu nedajú dopustiť. A ani odborníci nie sú skeptickí.

handsfree orgazmus
Zdroj: Unsplash

Vznik erotickej hypnózy

Súčasný trend erotickej hypnózy má svoj pôvod v BDSM komunite. Práve tam vďaka nej dochádza k výmene rolí medzi partnermi, kde sa dominantní stávajú podriadenými a opačne. Nejedná sa však o nové ozvláštnenie sexuálneho pôžitku.

Zdroj: Unsplash

Ľudia, ktorí orgazmus pod hypnózou zažili, tvrdia, že hadsfree orgazmus je výnimočným zážitkom. Orgazmus je podľa nich jedinečný a veľmi silný.

Skúsite?

 

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií