Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Krása vychádza zvnútra: Pomôžte jej kvalitnými doplnkami stravy!

Ľudia sa  čoraz častejšie sťažujú na rôzne problémy, ich život nie je šťastný. Možno stačí zmeniť životosprávu a vyskúšať tie správne doplnky stravy. Vôbec to nemusí byť zložitá cesta!

Nájdite príčinu problému

Veľa ľudí sa zameriava na to, aký krém, prípravok alebo vhodnú procedúru by si mali zvoliť, aby potlačili známky starnutia. Iba málo z nich si však uvedomuje, že možno stačí iba trochu zmeniť životosprávu, pridať si  do stravy viac zeleninových jedál, obmedziť cukor či konzervované jedlá. Samozrejmosťou je vzdať sa cigariet, obmedziť alkohol a dopriať si viac kyslíka. Takéto „drobnosti“ postačujú najmä mladým ľuďom. Čím je človek starší, tým toho potrebuje viac. Jedným z riešení sú aj doplnky stravy.

Krása vychádza z vnútra a doplnky stravy jej môžu pomôcť
Pixabay.com

Doplnky stravy si treba starostlivo vyberať

Doplnky stravy sú aj u nás pomerne rozšírené a možno si v tej záplave vybrať to správne. Vybrali sme pre vás niekoľko takých, o ktorých si myslíme, že rozhodne stoja za zmienku. Napríklad doplnok Divine. Vybrali sme ho pre jeho jedinečné zloženie s obsahom kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Obsah kolagénu sa postupne zmenšuje a nakoniec sa po štyridsiatke prestane tvoriť úplne. Musí sa pravidelne dopĺňať, aby bolo telo zdravé a pokožka pevná a pružná. Bez kolagénu vznikajú vrásky, celulitída, pokožka je suchšia, stráca sa lesk, kvalita nechtov a vlasov.  Začína sa neodvratný proces starnutia. Práve kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele.

Krása vychádza z vnútra a doplnky stravy jej môžu pomôcť
Biorevolution.sk

Vzácna kyselina hyalurónová

So stúpajúcim vekom klesá v organizme aj produkcia kyseliny hyalurónovej. Dôsledkom je starnutie kože. Pokožka stráca pevnosť, pružnosť, dochádza k ochabnutiu a začnú sa tvoriť vrásky. Kyselina hyalurónová sa využíva nielen v kozmetike, ale aj pri rozličných zdravotných problémoch ako zlá ohybnosť kĺbov, artritída, svalové problémy, zápal ďasien či močových ciest, senná a alergická nádcha, problémy s dýchacími cestami,  hojenie rán po operáciách. Okrem kolagénu a kyseliny hyalurónovéj Divine obsahuje aj čajovník čínsky – veľmi silný antioxidant, či piperín, ktorý zlepšuje vstrebávanie látok.

Zaujímavý Total Restore

Total Restore má tiež skvelé zloženie, napríklad antioxidant resveratrol, aloe vera, chlorellu, acai, železo, čučoriedku, extrakt z hroznových jadier, kurkumu a ďalšie vitamíny a látky, ktoré sa zameriavajú na regeneráciu  buniek, kmeňových buniek a DNA. Bunka je najmenšia stavebná a funkčná jednotka všetkých živých organizmov. Je tiež nositeľ všetkých životných procesov.  Nezdravý životný štýl oslabuje naše bunky, a tým aj imunitný systém. Potom vzniká väčšie riziko rôznych ochorení. Preto je dobré siahnuť po takýchto zložkách, ktoré podporujú krvotvorbu, sú aj výbornou prevenciou pred nádorovými a srdcovo-cievnymi chorobami, prispievajú k samoozdravovacím a detoxikačným procesom v tele.

Easy Focus Antistress  pre každého

Určite viete, že stres náš každodenný je zodpovedný za čoraz väčšie množstvo psychických i fyzických problémov.  Vyskúšajte Easy Focus Antistress, obsahuje cenné prírodné látky ako rozchodnicu ružovú, garcíniu kambodžskú, guaranu, macu, kyselinu listovú, DMAE (dimetylaminoetanol). DMAE znie odborne, ale v skutočnosti je to prírodná látka, ktorá je v malom množstve prítomná aj v ľudskom mozgu a je nevyhnutná pre jeho správnu funkciu. Tieto zložky sa postarajú o vašu pohodu tým, že budete lepšie odolávať stresu. Podporia mentálnu a fyzickú činnosť, dodajú energiu, vďaka čomu sa ľahšie popasujete so svojimi dennými povinnosťami. Pôsobia proti melanchólii a depresiám, zlepšia vašu náladu, koncentráciu aj pamäť. Príjemným bonusom je spomalenie prirodzených procesov starnutia či zvýšenie libida. Doplnky stravy môžete skúsiť kedykoľvek.

doplnky stravy

Ako si pomôcť pri alergiách?

Spomínate si, že by vašich starých rodičov alebo rodičov trápili početné alergie? Kedysi ich bolo podstatne menej, dnes počet alergikov rapídne stúpa. Pomocou môže byť napríklad  „predlžovač života“ Cordyceps Sinensis z tradičnej čínskej medicíny, ďalej púpava, prirodzená organická forma síry MSM, boswellia serrata, vitamín  D, ktoré sú súčasťou skvelého výrobku  Body Harmonizer. Nielenže vám súbor týchto zložiek pomôže lepšie bojovať s alergiou a zmierniť ju, ale potláča zápalové procesy, a to aj takzvaných skrytých zápalov. Dokonca výborne pôsobia na zdravie kĺbov a detoxikáciu obličiek či pečene. Jednoducho by sme o nich mohli povedať, že harmonizujú vaše telo.

Tieto doplnky stravy vznikli vo firme Biorevolution. Do vývoja sa pustil tím slovenských špecialistov. Bol náročný, ale priniesol niečo jedinečné. Produkty obsahujú súbor prírodných liečivých zložiek, ktoré sa dopĺňajú a navzájom zvyšujú svoj účinok. Ich výhodou je, že pôsobia širokospektrálne, čo znamená, že sa  nezameriavajú len na jedno ochorenie, ale naraz ich dokážu vyriešiť hneď niekoľko. Vyrábajú sa z tých najkvalitnejších surovín z celého sveta a ich množstvom tiež nešetria. Na trhu je veľa rôznych výživových doplnkov, ale právom môžeme byť hrdí na tie, ktoré sa rodia v hlavách našich odborníkov.

Tieto doplnky by mohli byť aj skvelými darčekmi pre vašich blízkych, budú zdravší a spokojnejší!

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií