Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry: Konečne odhalili nový názov svojej nadácie!

Meghan Markle a Harry museli na príkaz kráľovnej prestať používať značku Sussex Royal. Aký názov si nakoniec vymysleli pre svoj nový charitatívny projekt?

Meghan Markle a Harry boli oficiálne prepustení z kráľovskej rodiny. Megxit nadobudol účinnosť v utorok 31. marca 2020 a manželia už nie sú aktívnymi členmi kráľovskej rodiny. Projekty, ktoré chceli po odchode z monarchie začať, však narazili na problém. Alžbeta II. im zakázala používať značku Sussex Royal. A to nielen na svoje podnikanie, ale aj na charitatívne projekty. A tak manželia zo Sussexu museli vymyslieť nový názov. 

Kde sa Meghan Markle a Harry inšpirovali

Meghan Markle a jej manžel Harry práve ohlásili uvedenie novej značky „Archewell“. Meno, ktoré nebolo vybrané náhodne, pretože súvisí priamo s ich synom Archiem. Brat princa Williama a jeho manželka využili príležitosť a pre The Daily Telegraph povedali, že grécke slovo „Arche“, čo znamená „začiatok alebo pôvod“, ich inšpirovalo aj k výberu mena svojho prvého dieťaťa. A to dokonca ešte skôr, ako vedeli, že čakajú chlapca. Toto meno malo byť tiež predzvesťou ich nového života, ktorý chceli žiť v Severnej Amerike …
Meghan Markle a Harry tiež priznali, že dokumenty týkajúce sa ich novej značky boli predložené ešte v marci. Avšak projekt bol zastavený z dôvodu epidémie koronavírusu. „Rovnako ako vaším, aj naším cieľom je podporovať úsilie v boji proti globálnej pandémii Covid-19, ale vzhľadom na odhalenie týchto informácií sme sa cítili nútení zdieľať skutočný príbeh našej značky,“ uviedol syn princa Charlesa.

Cieľ nadácie Meghan a Harryho

Zatiaľ je príliš skoro na to, aby manželia prezradili, kedy ich nová charitatívna organizácia uvidí svetlo sveta. No Meghan Markle a Harry prezradili jej cieľ. Bude ním školenie a vzdelávanie prostredníctvom dokumentárnych filmov, podcastov a kníh. Pár chce tiež vytvoriť sieť dobrovoľníkov a webovú stránku.

Meghan a Harry v Los Angeles

Nový život Meghan Markle a Harryho nie je ani po Megxite jednoduchý. Zatiaľ ani jeden z nich nevie, čo bude robiť. Z dvojice to má však jednodznačne jednoduchšie bývalá americká herečka, ktorá sa plánuje vrátiť na filmové plátna. No pre Harryho sa sklamania hromadia.
Niektoré projekty, ktoré mal princ Harry v úmysle podporiť, boli odložené z dôvodu opatrení proti novému koronavírusu. Patrí sem napríklad aj londýnsky maratón, ktorý sa mal uskutočniť 26. apríla, hry Invictus, ktoré sa mali konať v Haagu od 9. do 16. mája alebo spustenie ekologickej cestovnej iniciatívy spoločnosti Travalyst. Jeho spolupráca s Oprah Winfrey v oblasti duševného zdravia pre platformu Apple TV bola tiež pozastavená, čo potvrdzuje aj oprahmag.com. V najbližších týždňoch sa teda život princa Harryho bude točiť asi len okolo malého Archieho. Meghan Markle sa podľa zdroja blízkeho páru zo Sussexu ,,bude venovať svojej kariére herečky.“
„Harry stále zbožňuje kráľovnú a svoju krajinu. Chce však šťastie svojej rodiny a svojej manželky. Urobil to, čo považoval za najlepšie, aby ochránil Meghan a Archieho. Harry sa točí len okolo svojho syna.“
Ten istý zdroj tvrdí, že Charlesov najmladší syn je „najlepší z otcov“, že je „bezkonkurenčný v čase kŕmenia svojho syna“ a ,,ešte sa nestalo, že by chýbal pri jeho kúpaní“. Stručne povedané, „je úplne do svojho syna.“ Odhodlaný chrániť ho pred médiami už varoval paparazzov a vyhrážal sa žalobami. Otázne je, či ich nasťahovanie sa do Los Angeles je z tohto hľadiska tou najlepšou voľbou.
Zdroj gala
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií