Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Miska pre psa, surový zemiak, panvica. Toto sú tie najhoršie darčeky na Valentína

Vieš, ktoré sú najhoršie darčeky na Valentína vôbec? Čitatelia The Guardian sa podelili o svoje skúsenosti, zostaneš prekvapený. 

Čokoládový Santa Klaus

Mark O’Neill sa podelil so svojím darčekom, ktorý predstavoval Santa Klausa. Unikátnu sladkú dobrotu doniesol svojej priateľke, keď mal len 19 rokov. Tá keď to uvidela, nahnevala sa a viac sa s ním už nestretávala. Mark to okomentoval, že bol mladý a ešte nemal takmer žiadne skúsenosti „ako to vo vzťahoch a s darčekmi na takéto príležitosti chodí“.

Miska pre psa

Umelkyňa Dionne Williamsová si tiež spomína na svoju „valentínku“.  Partner ju obdaroval miskou, hračkami a jedlom pre psa. Prečo bola Dionne sklamaná? Pár sa totiž nestaral o žiadneho domáceho miláčika. Dionne priznáva, že o tom padla reč, ale nedošlo to tak ďaleko, aby si zaobstarali psa. Keď jej partner videl, že je zhrozená, chcel to napokon obrátiť na žart, no bolo už neskoro.

Miska pre psa, surový zemiak, panvica. Najhoršie darčeky na Valentína
Zdroj: pexels.com

Panvica wok

Čitateľka Charlotte mala 18 rokov, keď dostala najhorší romantický darček – panvicu wok. Charlotte bola na svojho partnera neskutočne nahnevaná. Avšak na druhej strane zasa vyhrala súťaž o najhorší darček na Valentína, ktorú pravidelne hrávala so svojimi najbližšími kamarátmi.

Prívesok s vyrytým menom

Čitateľ, ktorý chcel zostať v anonymite, sa zasa priznal, že na sviatok zaľúbených dostal prívesok s vyrytým menom na malom kovovom krúžku. Jeho partner očakával, že ho bude nosiť na verejnosti. No anonym priznal, že to nepripadalo do úvahy, pretože neboli v takom vzťahu, kde sa môžu až takto posúvať hranice.  Označil to ako najhorší darček, ktorý kedy vôbec dostal.

Zemiaky

Melin partner chcel byť na Valentína originálny, miesto čokolády jej daroval zemiak s kokteilovou slamkou. Dokonca jej k vyzdobenému zemiaku venoval aj báseň:  „Ruže sú červené, fialky sú modré, kúpil som ti zemiak s kokteilovou palicou.“ Mel ho napriek tomu miluje a Valentína s ním oslavuje do dnes.

Zdroj: theguardian.com / Martin Belam 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií