fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ples v opere: Slávnostné róby, známi umelci aj prvý gay pár

Máte tip? napíšte nám mailom

V sobotu večer sa konal 20. ročník slávnostného a dobročinného Plesu v opere. Nechýbali slávnostné róby, ani prvý gay pár. 

Plesovú sezónu na Slovensku už tradične otvorilo obľúbené podujatie Ples v opere. Známi umelci, športovci a iní vzácni hostia prevetrali slávnostné róby a v spoločnosti sa objavili so svojimi manželmi a manželkami či partnermi.

Ples v opere začína každý rok povestným úderom na gong. Tento ročník otvorili dve výnimočné športovkyne – slovenská zjazdová lyžiarka a najlepšia paralympijská športovkyňa roka na svete Henrieta Farkašová a jej dlhoročná navádzačka Natália Šubrtová, s ktorou spolupracuje už dvanástu sezónu. 

Ples v opere v znamení hudobných hviezd

Tanečný parket zaplnilo 300 párov na úvodnom valčíku. O zábavu sa počas plesu postaral aj Richard Müller, Monkey Bussiness a polnočnú zábavu rozprúdil aj český umelec Vojtěch Dyk, ktorý zažil na dvadsiatom dobročinnom Plese v opere svoju premiéru. Hostí počas večera sprevádzala moderátorská dvojica Emília Vášáryová a Martin Huba.  

View this post on Instagram

Ples v OPERE

A post shared by Boris Kollar (@kollarboris) on

https://www.instagram.com/p/B7NtF1PJR9P/

https://www.instagram.com/p/B7NxsZon9lS/

Medzi pozvanými nechýbali ani Dano Dangl s manželkou, Adela a Viktor Vincze, Iveta Malachovská s manželom, bývalá misska Barbora Franeková, módna návrhárka Jana Pištejová alebo aj Boris Kolár s dcérou Alexandrou.  Na Plese v opere sa objavili významní hostia z vedy, medicíny, vzdelávania, športu i spoločenského a hospodárskeho života. 

Na plese ako nováčikovia

A ako to už býva zvykom, po červenom koberci po prvýkrát prejdú aj hostia, ktorí na dobročinnom Plese v opere zažijú svoju premiéru. Patria medzi nich Marián Gáborík a Marián Hossa, bývalá slovenská profesionálna tenistka Dominika Navara Cibulková, krasokorčuliarka Oľga Beständigová či futbalista Ján Ďurica.

Svoju premiéru zažili aj redaktorka TV Markíza Andrea Šprochová, režisér Peter Bebjak, riaditeľ Horskej záchrannej služby Jozef Janiga, absolútna Slovenka roka Andrea Gontkovičová či výkonná riaditeľka Nadácie Pontis Martina Kolesárová.

https://www.instagram.com/p/B7N82XOBElT/

https://www.instagram.com/p/B7NpUdfnEqe/

https://www.instagram.com/p/B7M4_zlHnZ9/

https://www.instagram.com/p/B7M3olZHn9L/

Prvý gay pár

Medzi hosťami 20. ročníka Plesu v opere sa objavil aj prvý homosexuálny pár. Svojho partnera si do spoločnosti priviedol známy slovenský režisér Peter Bebjak, ktorý má na konte filmy ako Čiara či známy seriál Za sklom.

Peter Bebjak prišiel na ples s dlhoročným partnerom Andrejom Dúbravským. Veľkolepý večer si užívali v spoločnosti smotánky, no pár minút po polnoci sa obaja vybrali domov.

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií