Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Koniec je blízko: Týchto 6 znamení ti napovie, že láska je už len predstieraná

Pokiaľ je vaša láska taká, ako ju teraz opíšeme, ver, že koniec vzťahu je blízko…

Začiatky vzťahu bývajú romantické, krásne a všetko je v nich ako z filmu. Väčšinou máš pocit, že si konečne našiel človeka, s ktorým chceš stráviť zbytok života a nič lepšie ťa v živote nemohlo postretnúť. Po nejakom čase však zamilovanie opadne a ty začneš pochybovať, či práve tvoj súčasný partner je skutočne ten pravý. Aj keď mnoho ľudí o tom pochybujú alebo aj keď si už uvedomujú, že aktuálny človek po ich boku nie je ten vyvolený, vo vzťahu aj tak zotrvávajú, či už zo zvyku, ľútosti alebo jednoducho zo zvyku. Takýto vzťah charakterizujú tieto znamenia:

1. Nie je medzi vami žiadna chémia

Vzťah musí jednoducho fungovať po KAŽDEJ stránke. Aj ak sa dvaja ľudia priťahujú či dokonca milujú, pokiaľ to medzi nimi neiskrí a nefunguje medzi nimi chémia, takýto vzťah dlho nevydrží. Pokiaľ sa teda povestná iskra zo vzťahu vytratila, nie si vo vzťahu s tou pravou osobou.

2. Tvoj partner sa k tebe správa akoby si neexistoval

Mať vo vzťahu vlastný priestor a čas na seba je nielen žiadúce ale aj potrebné a nevyhnutné. Samozrejme, nikto by po svojom boku nechcel mať žiarlivca či „stíhačku“ a obaja partneri by mali mali tráviť čas aj od seba. Pokiaľ však tohto času o samote je priveľa a cítiš, že sa ti partner akosi vyhýba, niečo určite nie je v poriadku.

3. Žiadne komplimenty

Komplimenty potrebujú počuť nielen ženy ale aj muži. Pokiaľ z tvojho vzťahu vymizli, je to signálom, že ťa partner začal brať ako samozrejmosť a ver, že to vôbec nie je dobré a ani ospravedlniteľné.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií