fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Záhadná Japonka flirtovala s princom Harrym: Zachoval sa ako gentleman!

Manželstvo princa Harryho a Meghan Markle prechádzalo za posledné obdobie tvrdými skúškami. Žaloba proti bulvárnym novinárom, ako aj emotívny rozhovor, v ktorom Meghan povedala pravdu o tom, ako sa cíti.

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry bol v Japonsku, kde sa odohrávali majstrovstvá sveta v rugby. Najmladší vnuk kráľovnej Alžbety II. sa zúčastnil finále svetového pohára, v ktorom sa Juhoafrická republika postavila proti Anglicku. Vojvoda zo Susexxu si mal možnosť pozrieť zápas medzi krajinami, ktoré sú blízke jeho srdcu. V sobotňajšom zápase však anglický tím napriek obrovskej snahe podľahol Juhoafričanom.

https://instagram.com/p/B4LDsyhgTA7/

Návšteva Japonska

Deň pred zápasom sa princ Harry stretol so skupinou školákov a atlétov so zníženou pohyblivosťou z Nippon Para Arena Foundation. Vojvoda zo Sussexu sa už mnoho rokov angažuje a podporuje paralympijskych atlétov. Aj preto vytvoril Invictus Games, druh olympijských hier venovaných zraneným vojakom. A, samozrejme, pri návšteve Japonska nemohol vynechať návštevu organizácie, ktorá sa zameriava na rovnakú pomoc ako on.

Počas fotografovania so žiakmi sa však stalo niečo, čo nikto nečakal. Jedna z mladých študentiek začala flirtovať s princom Harrym. Postavila sa pred neho a povedala mu, že je krásny a páči sa jej. Brat princa Williama okamžite zareagoval. Mladej nápadníčke ukázal ľavú ruku, na ktorej nosí obrúčku. Keďže bola neodbytná, s úsmevom na perách jej povedal: „Som ženatý!” Jeho odpoveď rozosmiala všetkých prítomných, vrátane japonskej školáčky.

Prečítajte si tiež:
Princ Harry nahral svoju prvú skladbu! Spievala s ním aj Meghan?

Napriek vzdialenosti tisíc kilometrov je Harry stále oddaným manželom, čo dokázal aj na tomto stretnutí.

Zdroj: Instagram @meghanmarkleofficial

Zaslúžené víťazstvo

Na svojom instagramovom účte zablahoželal princ Harry anglickému ragbyovému tímu za jeho výsledky a Južnej Afrike za získaný titul. „Dnes večer to nebola anglická noc, ale celý národ je nesmierne hrdý na to, čo anglický ragbyový tím dosiahol za posledné mesiace. A po mojej návšteve Južnej Afriky minulý mesiac si neviem predstaviť  krajinu, ktorá by si zaslúžila víťazstvo viac. Gratulujem a užívajte si ho! “

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií