fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo je vašou slabinou vo vzťahu? Prezradí to o vás to, čo vidíte na tomto obrázku ako prvé

Máte tip? napíšte nám mailom

Vo vzťahu, či už partnerskom, priateľskom alebo rodinnom, má každý z nás isté slabosti, ktoré viac či menej negatívne zasahujú do vzťahoch s ostatnými. Čo je vašou slabosťou?

Prezradí vám to dnešný test. Stačí sa pozrieť na obrázok a odpovedať na otázku, čo vidíte ako prvé…

 

Tvár matky a dieťaťa

Pokiaľ ste hneď na prvý pohľad zbadali dve tváre – jednu väčšiu a druhú menšiu, ako sa k sebe nežne nakláňajú a zároveň zaberajú najväčšiu časť obrázku, vypovedá to o vás, že ste človek, ktorý má svoju rodinu vysoko vo svojom hodnotovom rebríčku. Stále sa snažíte dbať o to, aby ste rodinným príslušníkom prejavovali lásku a zároveň aby v rodine vládla dobrá atmosféra, to vás ale môže občas brzdiť v osobnom rozvoji. Preto majte na pamäti, že nedá sa vyhovieť všetkým a niekedy ľuďom musíte povedať “nie.” Pokojne si vypočujte názory svojich blízkych, no nenechajte sa nimi ovplyvniť pri výbere vašich priateľov či životného partnera.

 

Tvár muža ukrytá v korunách stromov

Ak vás na prvý pohľad zaujala práve táto tvár, vypovedá to o vás, že ste skôr introvert než extrovert a sociálnu interakciu radšej sledujete z diaľky a nezainteresovane než by ste boli jej súčasťou. Pravdepodobným dôvodom, prečo to tak je plachosť a strach z odmietnutia či neúspechu. Vyhovuje vám, keď sa nemusíte príliš zapájať a odhaľovať iným svoje vnútro, pričom si zvyknete nahovárať, že ak by vás hlbšie poznali, nechceli by sa s vami priateliť. Dávajte si však na to pozor, pretože ich takto nevedomky od seba odstrkujete.

Prečítajte si tiež:
Týchto šesť vecí odhalí, že výchova dieťaťa nie je najlepšia. Ako to napraviť a mať slušné ratolesti?

 

Pokojná tvár v spodnej časti obrázku

Keď ste ako prvú zbadali tvár, ktorá sa nachádza v spodnej časti obrázku a pôsobí upokojujúco, znamená to, že ste človek, ktorý stále myslí o dva kroky vpred. Možno je to súčasťou vašej povahy, alebo možno vás to naučili a doviedli životné skúsenosti. Máte radi veci pod kontrolou, potrebuje mať o všetkom prehľad a vo všetkom sa orientovať vždy a za každých okolností. Aj keď tento životný postoj vôbec nie je zlý, práve naopak. Má to ale jeden háčik, ktorý spočíva v tom, že vzťahy sa veľmi predvídať nedajú. Nemali by ste však kvôli tomu na ne zanevrieť a upustiť v tomto smere od toho, že musíte mať všetko pod kontrolou.

 

Postava, ktorá sa naťahuje za ovocím

Pokiaľ vašu pozornosť na prvý pohľad upútala celá postava, ktorá sa naťahuje za ovocím, značí to, že už od malička ste mali jasnú predstavu o tom, čo chcete v živote robiť. Vaše životné povolanie je pre vás natoľko dôležité, že spravíte všetko preto, aby ste dosiahli to, po čom túžite. Ste skutočne veľmi ambiciózny, cieľavedomý a usilovný, mali by ste si však uvedomiť, že aj keď je tento váš postoj obdivuhodný a fajn, netreba zabúdať na to, že práca nie je všetkým a potrebujete aj priateľov, blízkych a človeka, s ktorým by ste mohli zostarnúť.

Prečítajte si tiež:
Letuška si 2 roky zarábala sexom na palube lietadla! Suma, ktorú zarobila, ťa šokuje!

 

Vtáky

Vtáky sú na tomto obrázku nenápadne a roztrúsené kade-tade, čo spôsobuje, že si ich všimne skutočne málokto. Ak vás ale na prvý pohľad zaujali, vypovedá to o vás, že ste pravdepodobne človek, ktorý často lieta hlavou v oblakoch. Ste kreatívny, originálny a máte svojský postoj k životu. Práve kvôli nemu ste na seba z časti hrdý, pretože to vnímate ako súčasť vašej osobnosti, ktorú si nechcete nechať vziať. A robíte dobre, pretože váš jedinečný pohľad na svet dokáže obohatiť mnohých ľudí vo vašom okolí. Mali by ste však viac žiť v realite, pretože si mnohé veci až príliš idealizujete a aj keď vás každodenný život presviedča o opaku, vy sa snažíte ukryť vo svojom vlastnom, dokonalom svete, ktorý ste si vytvorili vo svojej hlave. Presne takto si idealizujete aj vzťahy a ľudí. To by ste ale robiť nemali a musíte pochopiť, že ľudia dokonalí nie sú a ani nikdy nebudú.

 

 

 

Zdroj: YourTango

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií